Vitality Komplex - Recept na úspěšné pěstování pokojových rostlin

pokojové rostliny

Chcete dosáhnout úspěšného pěstování pokojových rostlin. Toužíte po velkých rostlinách s krásnými a obrovskými květy? Pak je Vitality Komplex urychlovač hnojení pro pokojové rostliny perfektní volbou. 

Stručné informace

Vitality Komplex urychlovač hnojení pro pokojové rostliny je produkt určený pro všechny kvetoucí i nekvetoucí pokojové rostliny. Stejně jako u většiny produktů Vitality Komplex, i zde používáme se zálivkou nebo postřikem na listy, což většina pokojových rostlin velmi ocení. Pokud chcete dosáhnout zdravé rostliny se sytou barvou, doporučujeme aplikovat 1x za dní v období vegetace (květen - září) a 1x za měsíc v období říjen duben. Zmíněný produkt lze také použít pro oslabené rostliny a to 1x týdně po dobu jednoho měsíce. Stejně jako u většiny produktů Vitality Komplex, i zde doporučujeme kombinovat s Kristalonem. Těch nejlepších výsledků docílíte střídáním Kristalonu a Vitality komplex v týdenním intervalu.

Pro perfektní růst doporučujeme produkt Kristalon Gold + AGRO Vitality Komplex:

kristalon gold

Jaké nároky mají pokojové rostliny?

Složitá otázka, na kterou vám možná nenabídneme dostatečnou odpověď. Každá pokojová rostlina má totiž jiné nároky. Každá z nich pochází z jiného kouta světa a tak není žádné překvapení, že každá potřebuje něco jiného. Obecně ale platí, že v průběhu roku se péče o ně mění. V zimním období je nutné omezit jak zálivku, tak výživu. Naopak od jara do podzimu dochází k bujnému růstu a k tvorbě nových listů a květů. Pokud tomu tak ale není, je nutné rostliny přesadit do nového substrátu a také do většího květináče, aby mohl kořenový systém sílit. K přesazování doporučujeme použít speciální substrát určený pro pokojové rostliny. 

Co mají všechny pokojové rostliny společného?

Všechny pokojové rostliny vyžadují celoroční výživu a proto je velmi důležité dodat vaší rostlině pravidelný přísun živin. V tomto případě doporučujeme zvolit buď z řady kapalných hnojiv a nebo sáhnout po zlaté cestě a to plně rozpustném krystalickém hnojivu KRISTALON. Ve vegetačním období aplikujte 1x za týden a přes zimu snižte frekvenci na polovinu. Taktéž doporučujeme prostřídat se zálivkou Vitality Komplex ve dvoutýdenním cyklu.

Výhody produktu Vitality komplex pokojové rostliny:

  • Až o 34 % bohatší růst a kvetení
  • Regeneruje oslabené a poškozené rostliny

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení