Odstoupení od kupní smlouvy

Odstoupení od kupní smlouvy v uzákoněné lhůtě

Zakoupili jste zboží, které Vám nakonec nevyhovuje? Tak to jste tu správně. Zákon Vám umožňuje odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží, ale abyste mohli zboží pořádně vyzkoušet, tak jsem si řekli, že tuto lhůtu budete mít prodlouženou na 30 dnů (pouze u nás na eshopu).

Máte plný nárok na vrácení zboží bez udání důvodu, avšak vždy oceníme nějakou zpětnou vazbu z Vaší strany ať víme co zlepšovat. :-)

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy najdete zde.

Jak a kam zboží odeslat ?

Zboží se snažte vždy pečlivě zabalit aby během přepravy zpět k nám na sklad nemohlo dojít k poškození. Zboží NEzasílejte na dobírku, takové zboží u nás nikdo nepřevezme a vrátí se zpět k Vám. Částka uhrazená za zboží Vám bude vrácena standardním způsobem (viz. níže). Součástí balení by měl být vyplněný formulář pro odstoupení od kupní smlouvy.

Zboží odesílejte na tuto adresu:

  • Poříční 3010, 47001, Česká Lípa

Způsob odeslání zboží zpět k nám si můžete zvolit dle vlastního uvážení, úhradu za přepravu zpět k nám hradí kupující. Pokud si nevíte rady jak zásilku odeslat, kontaktujte nás na emailu info@ledmegrow.cz a my Vám poradíme.

Kdo nemůže odstoupit od smlouvy ?

Odstoupit od smlouvy ve zmíněné lhůtě není možné v případě, že kupujícím není spotřebitel, tedy v případě nákupu podnikatelem - fyzickou osobou nebo jakoukoliv právnickou osobou. Spotřebitel dále není oprávněn od smlouvy odstoupit v případě zakoupeného zboží upraveného dle přání zákazníka či se jedná o poškozené zboží. V případě poškozeného zboží by se dalo jednat o kompenzaci ceny.

Kdy a jak dostanu peníze zpět ?

Ze zákona jsme povinni peníze vyplatit do 14 dnů ode dne Vašeho odstoupení od smlouvy, vždy však ne dříve než po doručení zboží zpět k nám. Peníze zasíláme standardně převodem na bankovní účet, který nám vyplníte do přidaného formuláře. Peníze se snažíme vrátit vždy do 48 hodin od přijetí zásilky u nás na skladě.