Bonusový program Ledmegrow

Náš bonusový program představuje způsob poděkování za vaše nákupy v našem eshopu www.ledmegrow.cz. Pro věrné a pravidelné zákazníky nabízíme bonusový systém za realizované nákupy a další aktivitu (registrace, přihlášení k odběru mailingu). Celková částka, kterou vynaložíte na nákup našich produktů, bude automaticky převedena na bodovou hodnotu a to v poměru 1 CZK = 1 bod. Body (GrowCoiny) mohou sbírat všichni registrovaní i neregistrovaní zákazníci. Body se vážou na Váš email, který používáte pro nákupy u nás.

Jak můžu získat bonusové body?

GrowCoiny získáváte za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Jakmile shromáždíte dostatek GrowCoinů, můžete je uplatnit v rámci vašeho dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím větší slevy můžete získat. Bonusové body se vám přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. Takže ve výsledku body za takový nákup neobdržíte. Body se přičítají podle vzorce 75 CZK = 1 bod.

Jak můžu GrowCoiny uplatnit?

Vaše nasbírané body vám přináší slevy na další objednávky. Stav vašich bodů můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. Neregistrovaným zákazníkům pošleme mail s informací o stavu jejich bonusového konta + PIN kód pro jejich uplatnění. V košíku vidíte pokaždé stav Vašich GrowCoinů s možností jejich použití.

Přehled bodů

Přehled počtu získaných GrowCoinů je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte bilanci vašich GrowCoinů na základě uskutečněných nákupů. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich bonusových bodů bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění vašich bodů bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho ledmegrow účtu.

Co když si zakoupím produkt bez využití GrowCoinů a rozhodnu se ho vrátit? Co se stane s nově získanými GrowCoiny?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané GrowCoiny. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

Jaká je platnost mých mincí GrowCoin ?

Platnost Vašich GrowCoinů je omezena na 6 měsíců. Proto je používejte s předstihem a často! Ačkoli věříme, že indoor zahradnictví je tak nadupaný sektor, že nebude problém udělat nákup jednou nebo dvakrát během 6 měsíců.

Doplňkové informace..

GrowCoiny nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit!