Proč nakupovat u nás ?

Proč naši zákazníci rádi nakupují u Ledmegrow.cz ?

Hned na úvod Vám řeknu klišé, že se nákupu u nás rozhodně nemusíte obávat a přihodím sem telefon: +420 603812756 a hlavní email: ledmegrow@gmail.com na který se můžete obrátit kdykoliv a snažíme se odpovídat v řádu minut a hodin.

S pěstebním LED osvětlením jsme přišli na Český trh koncem roku 2017. Během následujícího roku 2018 jsme získali mnoho vědomostí a cenných kontaktů, které nyní využíváme ve prospěch nových zákazníků nebo velkoobchodních spoluprací. Aktuálně nám věrní zákazníci stále rostou za což jsme nesmírně rádi. Rozšiřujeme skladové zásoby LED GROW světel a přidáváme nové typy osvětlení. Pokud Vás zajímá zahradnictví s LED světly, tak se u nás registrujte a my Vás občas obohatíme novinkami v oboru. Díky neustálému růstu naší firmy jsme mohli v roce 2020 přidat kompletní sortiment produktů, který definuje growshop. Najdete u nás stovky značek hnojiv, substrátů, pěstebních stanů, nářadí a pomůcek pro pěstování indoor a outdoor.

Vaše benefity při nákupu na našem eshopu:

 • DOPRAVA ZDARMA

Dopravu zdarma pro GLS a Zásilkovnu platí pro objednávky nad 2000 Kč

 • KOMUNIKACE 24/7

Mluvíme s vámi jako s lidmi nejsme robotické call-centrum, které má naučeno jen pár frází. Volat i psát můžete úplně kdykoli.

NOVINKA: zavádíme komunikaci skrz aplikaci WhatsApp, kde probíhá komunikace velmi snadno, tak neváhejte a napište nám tam.

 • INSTALACE OSVĚTLENÍ

Nabízíme instalaci LED pěstebního osvětlení do velkých hal i průmyslových skleníků. Máme k dispozici elektrikáře i projektanty, tak neváhejte a zašlete nám do emailu nezávaznou poptávku pro vybavení vašich prostorů.

 • PÉČE O ZÁKAZNÍKY

Naše stránky budujeme primárně k Vašemu pohodlí a příjemné orientaci. Tím to však jen začíná. Jako registrovaný zákazník máte prioritní přístup z naší strany například, že vaší reklamaci vyřešíme v den, kdy k nám dorazí.

 • VRÁCENÍ PENĚZ

Nabízíme prodlouženou lhůtu na vyzkoušení zboží. Do 30 dnů se nám můžete ozvat a bez udání důvodu zažádat o vrácení peněz. Takové záležitosti řešíme ihned bez čekání.

 • VĚRNOSTNÍ SLEVY

Pro časté odběratele a velkoobchodníky nabízíme samozřejmě zvýhodněné ceny, které se odvíjí od Vašeho obratu u nás. Různé slevy se pohybují od 1% až do 40%. Více se dozvíte pokud nás kontaktujete na email ledmegrow@gmail.com s dotazem na velkoobchodní spolupráci. Také nabízíme pro registrované i neregistrované zákazníky bonusový program Ledmegrow, takže sbírejte s námi Growcoiny, kterými můžete kdykoliv platit vaše další objednávky. Více o growcoinech najdete tady.

 • STABILNÍ ZAMĚŘENÍ LED GROW

Jsme jediní prodejci na Českém a Slovenském trhu, kteří jsou zaměřeni striktně na LED osvětlení rostlin. Svému oboru rozumíme na profesionální úrovni, víme co prodáváme a co je pro Vás vhodné. Nebojte se s námi poradit a neváhejte si přečíst náš článek, který vás stručně provede výběrem vhodného světla pro vaší rostlinu.

 • REKLAMACE NEČEKAJÍ

Náš přístup k reklamacím by měl být vzorový pro mnohé české eshopy. Reklamaci řešíme v den, kdy k nám zboží dorazí od Vás. Informujeme Vás v průběhu reklamace a dbáme na hladký průběh. 

BONUS: řešíme i reklamace, které jsou 6 měsíců po záruční lhůtě. (záleží na typu závady a našem posouzení)

 • SERVIS OSVĚTLENÍ

Pozáruční servis nabízíme standardně bez jakéhokoli příplatku. Pokud se Vám dražší světlo porouchá po 5 letech svícení, stále se na nás můžete obrátit a my vám světlo uvedeme do provozního stavu. Cena se odvíjí od typu závady, to vše si před opravou ujasníme.

 • ŠETŘÍME PENÍZE

Díky naší kalkulačce k výpočtu ceny za prosvícené hodiny si můžete jednoduše spočítat kolik díky LED pěstebním světlům ušetříte v horizontu měsíců, či let. Také díky této vychytávce zjistíte za jak dlouho se Vám světlo zaplatí.

 • ŠIROKÝ SORTIMENT

V naší nabídce naleznete produkty určené pro různé rostliny v různých životních fázích. Nabízíme produkty od známých výrobců jako je Mars Hydro, Spider-Farmer, ale i naše vlastní produkty značky LMG.

 • 360° FOTOGRAFIE

Ke každému produktu postupně přidáváme 3D fotografie, tedy, že produkt je vyfocen ze všech stran. Abyste věděli přesně co kupujete, jako když si vybíráte v kamenné prodejně.

 • BEZPEČNÉ PLATBY

Platby přijímáme převodem z Vašeho internetového bankovnictví nebo ověřeným poskytovatelem pro platby kartou Comgate. Platit můžete samozřejmě i na dobírku.

 • OSOBNÍ ÚDAJE V TREZORU

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a používáme je bezprostředně pouze k vyřízení objednávky, či následné reklamace. Bez vašeho svolení Vám nezasíláme ani novinky na našem eshopu na Váš email.