Kalkulačka

Hledáte náhradu sodíkové výbojky za moderní LED osvětlení? Spočítáme za Vás kolik ušetříte a za jak dlouho se Vám investice do LED svítidla vrátí. Budete překvapeni jaké částky jste schopni ušetřit na energiích při přechodu na úsporné LED světla. Kalkulačku úspor najdete u většiny našich produktů, kde Vám vychází rovnou výsledek kolik s daným LED světlem ušetříte a za jak dlouho se Vám světlo zaplatí. 

Kalkulačka je určena pro Všechny, kteří přemýšlí o přechodu z výbojky nebo CFL žárovky na LED lampu, ale brzdí je v rozhodnutí vyšší pořizovací cena. V drtivé většině případů se Vám investice do LED osvětlení vrátí do 1 - 2 let.

Pokud přemýšlíte o dlouhodobém pěstování rostlin v boxu, tak pro Vás určitě nemá smysl kupovat výbojkové osvětlení. Protože kdybychom v tomto časovém horizontu měli zahrnout také ztrátu účinnosti a nízkou životnost sodíkové lampy, tak vyjdete s LED osvětlením, které má 5x delší životnost ještě daleko lépe, než zobrazený výsledek v kalkulačce.

Využijte naší kalkulačky a zjistěte kolik ušetříte přechodem na LED osvětlení.

hod
W
W

Za rok ušetříte ?.
Cena světel se vám ?.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení