Vitality Komplex - Recept na úspěšné pěstování rajčat a paprik

rajčata keříková

Chcete dosáhnout úspěšného pěstování rajčat a paprik s tím nejvyšším výnosem a kvalitní úrodou? Pak je Vitality Komplex Rajčata a papriky perfektní volbou.

Stručné informace

Vitality Komplex Rajčata a papriky je produkt určen pro všechny druhy rajčat (keříková, tyčková) a také paprik pěstovaných v záhonu, ve skleníku i v nádobách. Produkt používáme především pro vyšší výnos a lepší chuť plodů a to 1x za dní dní po celou sezónu. Vitality Komplex Rajčata a papriky můžeme také použít jako záchranu pro oslabené rostliny a to 1x týdne po dobu jednoho měsíce. Nejlepších výsledků dosáhnete vždy střídáním s Kristalonem a to v třítýdenním cyklu. Nejlepších výsledků dosáhnete se substrátem AGRO Substrát pro rajčata, papriky a okurky, který obsahuje živiny potřebné pro perfektní růst.  

Kdy začít sázet? Vyplatí se pěstovat v nádobě?

Ne každý má zahrádku s dostatečným prostorem pro zeleninový záhon a tak přichází k úvahu možnost pěstování v nádobě. Tento trend je stále oblíbenější. Ať už máte rajčata předpěstovaná ze skleníku nebo si pořídíte vzrostlé sazeničky, zásadní je volba nádoby a substrátu. Pro jednu rostlinu vám bude stačit květináč o velikosti 35x35 cm a opět nejlépe samo zavlažovací, který reguluje vodní režim. Doporučujeme zasadit do AGRO Substrát pro rajčata, papriky a okurky. Po 15x květnu umístěte rostliny na stanoviště orientované na jižní stranu. 

Pro perfektní péči o rajčata a papriky doporučujeme produkt Kristalon Zdravé rajče a paprika + Agro Vitality Komplex

rajčata a papriky vitality komplex

Jak dosáhnout velké úrody?

Pokud chcete mít velké a šťavnaté plody, je potřeba dát vaší rostlině bohatou a vydatnou zálivku. Proti tendenci odnoží a nakvétání je potřeba pravidelně zaštipovat vedlejší výhonky. Pokud jste zasadili do kvalitního substrátu, s další výživou začněte zhruba po měsíci. Ve dvoutýdenním cyklu kombinujte Vitality Komplex a Kristalon. Nebo ve třítýdenním cyklu s dvousložkovým Kristalonem Zdravé rajče a paprika, který díky obsaženému vápníku působí jako prevence proti černání pupků.

Jak a čím ošetřit BIO zeleninu?

Přes veškerou péči v podobě hnojiva, vhodného stanoviště a dostatku závlahy může rostliny oslabit škůdce nebo plíseň. Pokud chcete takovému problému předejít, doporučujeme produkt Agro NATURA Rock Effect 100ml.

Pro více informací o pěstování rajčat doporučejeme článek následující článek:

Rajče - kdy hnojit a jak dosáhnout nejlepší úrody?

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení