HomeBox Ambient R80S (80x60x70 cm)
Pěstební stan HomeBox Ambient potěší hlavně vnitřním materiálem PAR+ se zvýšenou odrazivostí. Speciálně vyvinutá fólie PAR+ odráží více světla a méně tepla a tím pozitivně ovlivňuje život a růst rostlin pod umělým osvětlením. Konstrukce stanu je kovová, bytelná doplněna o plastové spoje a zpevněné zipy. Tento growbox také navíc disponuje síťkou proti hmyzu, která ochrání Vaše rostlinky před škůdci.







Pěstební stan HomeBox Ambient je z velmi kvalitního materiálu PAR+, který odráží více světla a méně tepla a tím pozitivně ovlivňuje život a růst rostlin pod umělým osvětlením. Při indoor pěstování s Homeboxem se můžete jako vždy spolehnout na kovovou konstrukci, pevné plastové spoje, odolné zipy a robustní vnější plátno, které perfektně sedí na konstrukci. Velikou výhodou je odnímatelná a nepropustná podlaha.
HOMEbox Ambient R80S je jasným favoritem mezi specializovanými indoor pěstiteli a lze jej použít pro všechny fáze životního cyklu rostlin. Je určen pro pěstování menších rostlin pod osvětlením s nižší wattáží. Po úplném uzavření je světelně nepropustný. Všechny produkty Homebox jsou zdravotně nezávadné a garantují úspěšné i bezpečné pěstování.
| Rozměr stanu | 80 x 60 x 70 cm |
| Pěstební plocha | 0.48 m2 |
| Objem stanu | 0.34 m3 |
| Konstrukce | materiál - ocel O tyče 16 mm |
| Napojení | 1x O 100 - přítah a odtah 1x O 125 - přítah a odtah 1x O 160 - přítah a odtah |
| Dveře | 1x přední |
| Okna | 2x větrací okna |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Propagátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4260220921707 |
| Šířka: | 80 |
| Výška: | 70 |
| Hloubka: | 60 |
| Plocha [m2]: | 0.5 |
| Dle fáze: | Klíčení a sazenice |
| Odrazivá fólie: | Bílá |
| Doporučené LED osvětlení: | 150 W |
| Počet dospělých rostlin: | 2 |
| Půdorys: | Obdelník |
Homebox® nabízí moderní pěstební stany, které byly neustále vylepšovány od roku 2001. Vynikají inovacemi a kvalitní konstrukcí pro vyšší výnosy a lepší sklizeň.
Výhody:
- PAR+: Optimalizovaná reflexní vrstva pro lepší růst rostlin a nižší teplo.
- OMNIFLOW AIRVENT: Umožňuje aktivní proudění čerstvého vzduchu.
- Vysoká nosnost: Stabilní ocelové tyče s práškovým nástřikem.
- Double bottom: Pevná vodotěsná podlaha a další ochrana.
- Pevné zipy: Zajišťují těsný skleník bez krycích chlopní.
Homebox® pěstební stany jsou stabilní, lehké, odolné proti protržení a nabízejí široké možnosti pro zavěšení osvětlení a větrací systém.
Související produkty
Combi potrubí je plně flexibilní a schopné zvládnout vysoké tlaky a teploty až 140 stupňů Celsia.
Závěsný GROW LED panel osazený plnospektrálním COB čipem o výkonu 2x 50W. Největší spektrální výchylky má v...
Představujeme Spider Farmer Glow30 – čtyři světelné LED lišty o délce 33 cm a výkonu 8W. Navržené primárně...
SANSI lineární LED zářivka 25W s délkou 120cm je ideální pro zapojení několika světel za sebou či...
Tato novinka je věnována především velkopěstitelům, kteří mají na starosti vertikální farmy, či patrové...
SANSI lineární LED zářivka 15W o délce 60cm je ideální pro zapojení několika světel za sebou či vedle...
Sanlight Flex II. NOVÝ TYP Vysoce efektivní LED osvětlení vhodné pro malé indoor pěstební prostory -...
Secret Jardin Cosmorrow® Led 20w - UV - Vyvinuto do nízkých prostor s slabým odtahem vzduchu. LED...
Secret Jardin Cosmorrow® Led 20w - Infračervené spektrum - Vyvinuto do nízkých prostor s slabým odtahem...
ULTRAVIOLET LED na kvetení a tvorbu plodů. Delší (90 cm) a výkonnější (40W) verze populárních LED svítidel...
GENT G-LED 42W je úsporné LED osvětlení s růstovým spektrem. Vyvinuto pro malé pěstební stany nebo nízké...
Podobné produkty
Malý Urbanbox Propagator o rozměrech 80x60x40 cm je určen pro klonování a pěstování sazenic nebo nízkých...
Pěstební stan Secret Jardin Dark Propagator rev. 4.0 byl sestaven hlavně k účelům zakořeňování klonů a...
Speciální pěstební stan Probox Propagator S od Garden High Pro. Plášť z odolného vlákna Nylon 420D, vnitřní...
Vícepatrový stan Garden High Pro Probox Propagator XL, 120x40x200 cm. Na řízky, sazenice. Kapacita až 1440...
Vícepatrový stan Garden High Pro Probox Propagator L, 60x40x200 cm. Na řízky, sazenice. Kapacita až 720...
Střední Propagator M slouží k předpěstování sazenic, semenáčků nebo řízků. Vnější plášť je vyroben z...
Pěstební stan Secret Jardin Dark Propagator byl sestaven s hlavním účelem rozmnožování rostlin. Nabízí...
Malý Urbanbox Propagator o rozměrech 60x40x40 cm je určen pro klonování a pěstování sazenic nebo nízkých...
Athena VP Dome je pokročilý propagátor o rozměrech 120x45x180 cm, navržený pro rychlé a efektivní...
Pěstební stan LightHouse LITE CLONE 1 je jako dva stany v jednom: horizontálně jako řízkovnice a vertikálně...
Malý Urbanbox Propagator o rozměrech 60x40x60 cm je určen pro klonování a pěstování sazenic nebo nízkých...
Pěstební stan HomeBox Ambient potěší hlavně vnitřním materiálem PAR+ se zvýšenou odrazivostí. Speciálně...
Pěstební stan Secret Jardin Dark Propagator rev. 4.0 byl sestaven hlavně k účelům zakořeňování klonů a...
