HomeBox Ambient Q30 (30x30x60 cm)

Kód: 120042
Neohodnoceno
Značka: Homebox
1 459 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
26.1.2021

Pěstební stan HomeBox Ambient potěší hlavně vnitřním materiálem PAR+ se zvýšenou odrazivostí. Speciálně vyvinutá fólie PAR+ odráží více světla a méně tepla a tím pozitivně ovlivňuje život a růst rostlin pod umělým osvětlením. Konstrukce stanu je kovová, bytelná doplněna o plastové spoje a zpevněné zipy. Tento growbox také navíc disponuje síťkou proti hmyzu, která ochrání Vaše rostlinky před škůdci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěstební stan HomeBox Ambient je z velmi kvalitního materiálu PAR+, který odráží více světla a méně tepla a tím pozitivně ovlivňuje život a růst rostlin pod umělým osvětlením. Při indoor pěstování s Homeboxem se můžete jako vždy spolehnout na kovovou konstrukci, pevné plastové spoje, odolné zipy a robustní vnější plátno, které perfektně sedí na konstrukci. Velikou výhodou je odnímatelná a nepropustná podlaha.

HOMEbox Ambient Q30 je jasným favoritem mezi specializovanými indoor pěstiteli a lze jej použít pro všechny fáze životního cyklu rostlin. Je určen pro pěstování menších rostlin pod osvětlením se nižší wattáží. Po úplném uzavření je světelně nepropustný. Všechny produkty Homebox jsou zdravotně nezávadné a garantují úspěšné i bezpečné pěstování.

Rozměr stanu 30 x 30 x 60 cm
Pěstební plocha 0.09 m²
Objem stanu 0.05 m3
Konstrukce materiál - ocel
Ø tyče 16 mm
Napojení 1x Ø 100 -  přítah a odtah
Dveře 1x přední
Okna 1x větrací okna

Doplňkové parametry

Kategorie: HomeBox
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4 kg
Velikost: Malé
Plocha: do 1 m²
Šířka: 30
Hloubka: 30
Výška: 60
Obsah: 0,09
Objem: 0,05
Výška: 0,6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: