Secret Jardin Hydro Shoot 60 x 60 x 160
Pěstební stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionální pěstební stan vyrobený z nejlépe odrazivého materiálu 210D Mylar strong fabric, která má navíc antidetekční vlastnosti. Hliníková konstrukce je snadno sestavitelná a dostatečně bytelná díky 16 mm oceli. Postavení stanu je časově nenáročně, potrvá Vám přibližně 15 minut.







Kvalitní pěstební stan, vyrobený z Unikátního materiálu 210D Mylar strong fabric . Zipy stanu jsou 8 mm silné, tudíž velmi odolné. Growbox má odnímatelný zásobník na vodu.
| Rozměr stanu | 60 x 60 x 160 cm |
| Pěstební plocha | 0.36 m2 |
| Objem stanu | 0.58 m3 |
| Podložka | WT60 |
| Materiál povrchu | 210D Mylar strong fabric |
| Okna | 1x 30 x 20 cm |
| Napojení | 2x ventilace O 150 mm 1x kabely O 75 mm |
| Konstrukce | materiál - ocel O tyče 16 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malé pěstební stany do 1 m² |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5425030265888 |
| Šířka: | 60 |
| Výška: | 160 |
| Hloubka: | 60 |
| Plocha [m2]: | 0.4 |
| Dle fáze: | Klíčení a sazenice |
| Odrazivá fólie: | Stříbrná |
| Doporučené LED osvětlení: | 100 W |
| Počet dospělých rostlin: | 1.6 |
| Půdorys: | Čtverec |
Secret Jardin je francouzská značka, která se snaží pěstitelům nabídnout produkty, které splní veškeré jejich požadavky. Za tímto účelem vytvořila bohatě předvybavené pěstební stany, aby zákazníkům poskytla maximální komfort, ale především perfektní výsledky při pěstování. Pěstební stany Secret Jardin poskytují vašim rostlinám moderní prostředí, které je promyšlené do posledního detailu. Jsou vytvořeny tak, aby se vaše bylinky mohly těšit z optimálních klimatických i světlených podmínek. Kromě pěstebních stanů zahrnuje jejich sortiment i další vybavení pro snadnější a efektivnější pěstování.
Výhody značky Secret Jardin:
- Kompaktnost
- Dlouhá životnost
- Kompatibilní se všemi způsoby indoor pěstování (květináče, kokos, hlína)
- Kompatibilní s většinou zavlažovacích systémů
Stanů od značky Secret Jardin je skutečně mnoho. Každý z nich nabízí něco jiného a jsou konfigurované tak, aby jeho budoucímu majiteli nabídli vše, co potřebuje. Rozdělené jsou do několika modelových řad (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room a Dark Propagator).
Související produkty
Combi potrubí je plně flexibilní a schopné zvládnout vysoké tlaky a teploty až 140 stupňů Celsia.
Závěsný GROW LED panel osazený plnospektrálním COB čipem o výkonu 2x 50W. Největší spektrální výchylky má v...
HortiLMG 175 LED 85W Quantum board je dokonalým světelným řešením pro dosvětlení, předpěstování nebo...
Vysoce kvalitní LED grow panel kombinující modré,červené, ultrafialové a infračervené diody,...
Kvalitně zpracovaný LED reflektor pro růst a květ rostlin s celkovým výkonem 50W Vás překvapí v mnoha...
Systém Galaxy UVFR LED je vysoce výkonné řešení pro kompletní světelné cykly v komerčním pěstování, schopné...
Vysoce kvalitní LED grow panel kombinující modré,červené, ultrafialové a infračervené diody, které dávají...
Reflektor s celkovým výkonem 50W Vás překvapí v mnoha směrech. Když spustíte světelný tok z tohoto svítidla...
Závěsný GROW LED panel osazený plnospektrálním COB čipem o výkonu 50W. Největší spektrální výchylky má v...
Reflektor s celkovým výkonem 50W posune růst vašich rostlin na novou úroveň. Díky plnospektrálním LED...
Podobné produkty
Firma Mammoth je holandská firma, která patří mezi průkopníky v oboru mobilních klimatických místností a...
Mammoth LITE growboxy jsou cenově nejdostupnější stany od této je holandské firmy, která patří mezi...
Mammoth PRO je TOP produktová řada pro profesionální pěstitele. Mylar 600D, tyče 22 mm.
Stan Budbox Lite je vhodný hlavně pro začínající pěstitele. Stabilní a spolehlivý stan je vybaven vnitřní...
Stan Garden High ProBox EcoPro Tent 60, 60x60x140 cm.
GorillaBox Tent 60x60x140 cm pěstební stan.
BudBox PRO Intermediate je pěstební stan, který Vás nezklame ať už jste neziskový nadšenec do pěstování...
Malý pěstební stan Urbanbox s rozměry 50x50x120 cm je vhodný pro indoor pěstování pod osvětlením s nižším...
Pěstební stan HomeBox Vista Medium je vylepšeným nástupcem úspěšného Cloneboxu View. Prostorově ideálně...
Široký Urbanbox o rozměrech 120x60x180 cm je vhodný pro indoor pěstování pod osvětlením s příkonem cca...
Mammoth LITE growboxy jsou cenově nejdostupnější stany od této je holandské firmy, která patří mezi...
Stan pro pěstování rostlin Diamond Box Silver SL90 o rozměrech 90x90x200 cm. Stříbrná reflexní fólie Mylar...
Homebox Ambient R120 S, 120x60x180 cm, tradiční kvalita Homebox Ambient v novém rozměru.
Pěstební stan Budbox Lite je vhodný hlavně pro začínající indoor pěstitele. Stabilní a spolehlivý stan je...
Kvalitní pěstební stan HOMEbox HomeLab je vhodný pro hobby pěstitele. Všechny stěny stanu jsou postříbřené...
