HOMEbox HomeLab 40 (40x40x120 cm)
Kvalitní pěstební stan HOMEbox HomeLab je vhodný pro hobby pěstitele. Všechny stěny stanu jsou postříbřené odrazovým povrchem, který dobře izoluje teplo. Vnější materiál je z vodotěsného černého plátna s velmi pevnými zipy. Stan je velmi lehký, skladný a nepropouští žádné světlo.







Pěstební stany HOMEbox HomeLab byl původně vyroben pro trh v USA, až poté začal prodej také v Evropě.
Konstrukce stanu je velmi pevná, odolná a spojena pevnými plastovými spoji, které jsou z kvalitního polymeru pro maximální životnost. Vnitřní materiál je z postříbřeného materiálu s maximální odrazivostí, který také dobře izoluje teplo. Vnější materiál je z vodotěsného černého plátna s velmi pevnými zipy. Stan je velmi lehký, skladný a nepropouští žádné světlo.
Pěstební box Homebox HomeLab je především pro ty, co ocení jednoduchost a kvalitní výrobek.
| Rozměr stanu | 40 x 40 x 120 cm |
| Pěstební plocha | 0.16 m2 |
| Objem stanu | 0.19 m3 |
| Konstrukce | materiál - ocel O tyče 16 mm |
| Napojení | 1x O 130 - přítah a odtah 2x O 100 - kabely |
| Okna | 2x nahlížecí |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malé pěstební stany do 1 m² |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4260220921875 |
| Šířka: | 40 |
| Výška: | 120 |
| Hloubka: | 40 |
| Plocha [m2]: | 0.2 |
| Dle fáze: | Klíčení a sazenice |
| Odrazivá fólie: | Stříbrná |
| Doporučené LED osvětlení: | Do 100 W |
| Počet dospělých rostlin: | 1 |
| Půdorys: | Čtverec |
Homebox® nabízí moderní pěstební stany, které byly neustále vylepšovány od roku 2001. Vynikají inovacemi a kvalitní konstrukcí pro vyšší výnosy a lepší sklizeň.
Výhody:
- PAR+: Optimalizovaná reflexní vrstva pro lepší růst rostlin a nižší teplo.
- OMNIFLOW AIRVENT: Umožňuje aktivní proudění čerstvého vzduchu.
- Vysoká nosnost: Stabilní ocelové tyče s práškovým nástřikem.
- Double bottom: Pevná vodotěsná podlaha a další ochrana.
- Pevné zipy: Zajišťují těsný skleník bez krycích chlopní.
Homebox® pěstební stany jsou stabilní, lehké, odolné proti protržení a nabízejí široké možnosti pro zavěšení osvětlení a větrací systém.
Související produkty
Combi potrubí je plně flexibilní a schopné zvládnout vysoké tlaky a teploty až 140 stupňů Celsia.
Závěsný GROW LED panel osazený plnospektrálním COB čipem o výkonu 2x 50W. Největší spektrální výchylky má v...
Vysoce kvalitní LED grow panel kombinující modré,červené, ultrafialové a infračervené diody, které dávají...
Optimalizujte svoje pěstování s LED Grow SAMSUNG panelem 240W, ideálním pro pěstování plodové zeleniny a...
HortiLMG 175 LED 85W Quantum board je dokonalým světelným řešením pro dosvětlení, předpěstování nebo...
Optimalizujte svoje pěstování s LED Grow SAMSUNG panelem 320W, ideálním pro pěstování plodové zeleniny a...
Reflektor s celkovým výkonem 50W posune růst vašich rostlin na novou úroveň. Díky plnospektrálním LED...
Systém Galaxy UVFR LED je vysoce výkonné řešení pro kompletní světelné cykly v komerčním pěstování, schopné...
Reflektor s celkovým výkonem 50W Vás překvapí v mnoha směrech. Když spustíte světelný tok z tohoto svítidla...
Závěsný GROW LED panel osazený plnospektrálním COB čipem o výkonu 50W. Největší spektrální výchylky má v...
Vysoce kvalitní LED grow panel kombinující modré,červené, ultrafialové a infračervené diody,...
Podobné produkty
BudBox PRO Intermediate je pěstební stan, který Vás nezklame ať už jste neziskový nadšenec do pěstování...
Secret Jardin Dark Street je Profesionální pěstební stan vyrobený z nejlépe odrazivého materiálu Mylar...
Široký Urbanbox o rozměrech 120x60x180 cm je vhodný pro indoor pěstování pod osvětlením s příkonem cca...
Pěstební stan Cultibox Light Plus je kompaktní a funkční, jeho rozměry 60x60x140 cm jsou ideální pro malé...
Stan Budbox Lite je vhodný hlavně pro začínající pěstitele. Stabilní a spolehlivý stan je vybaven vnitřní...
Pěstební box Garden High Pro ProBox Basic je určen pro indoor pěstování bylinek a plodin. Stabilní...
Homebox Ambient R120 S, 120x60x180 cm, tradiční kvalita Homebox Ambient v novém rozměru.
Stan Budbox Lite je vhodný hlavně pro začínající pěstitele. Stabilní a spolehlivý stan je vybaven vnitřní...
BudBox PRO Intermediate je pěstební stan, který Vás nezklame ať už jste neziskový nadšenec do pěstování...
Malý pěstební stan Urbanbox s rozměry 40x40x120 cm je vhodný pro indoor pěstování pod osvětlením s nižším...
Pěstební stan HomeBox Vista Medium je vylepšeným nástupcem úspěšného Cloneboxu View. Prostorově ideálně...
Mammoth LITE growboxy jsou cenově nejdostupnější stany od této je holandské firmy, která patří mezi...
Mammoth LITE growboxy jsou cenově nejdostupnější stany od této je holandské firmy, která patří mezi...
Nová verze stanu Pure Tent Grow Tent 2.0 představuje vzduchotěsný growbox, který poskytuje větší kontrolu...
Stan pro pěstování rostlin Diamond Box Silver SL90 o rozměrech 90x90x200 cm. Stříbrná reflexní fólie Mylar...
Firma Mammoth je holandská firma, která patří mezi průkopníky v oboru mobilních klimatických místností a...
