Jak vybrat vhodné osvětlení pro pěstování indoor?

Kladete si otázku jak vybrat vhodné LED osvětlení pro vaší indoor pěstírnu ?

V tom případě nám dovolte abychom vás uvítali do problematiky LED osvětlení pro pěstování a zároveň vám v tomto článku navrhli několik způsobů jak si poradit s pěstírnou bez velkých investic v roce 2018.

Jako první a nejdůležitější parametr, je velikost rostliny či rostlin, které chceme pěstovat. U nás v LedMeGrow naleznete široký sortiment osvětlení pro každého pěstitele. Jestli-že chcete pěstovat spíše jednu až maximálně pár jednotek rostlin, rozhodně Vám doporučujeme jednu z naších Led žárovek či Led zářivek. Pro úplně nejmenší pěstitele, či pro doplněk osvětlení (v situaci kdy potřebujete nasvítit rostlinu v celém rozsahu) jsou tu Led pásky. Nabízíme několik kombinací modrého a červeného světla, v případě, že potřebuje zákazník jinou kombinaci, není problém mu nastavit Led pásek přesně podle jeho představ. K led páskám nabízíme také speciální zdroje, zapojení je velice jednoduché.

Ledpasek Ledzarivka  LEDzarovka

Jestli-že jste úplný začátečník, a s indoor pěstováním začínáte? Rozhodně Vám doporučujeme jeden z těchto produktů:

LED lampička pro pěstování tříhlavá 21W nebo LED lampička pro pěstování tříhlavá 27W - tyto produkty jsou zkonstruovány tak, že s nimi dokáže manipulovat úplně každý, lampy mají tři žárovky, které jsou připevněny na třech flexibilních krcích, to nám umožňuje nastavit si široké spektrum úhlů svícení. Můžeme tedy efektivně svítit na 3 a více rostlin, nebo si třeba jen nasvítit jednu rostlinu dokonalým způsobem.

led lampicka 21Wled lampicka 27W

Případnou alternativou tříhlavé lampy, jsou samostatné žárovky, kupříkladu Led žárovka 10 W - fullspectrum v kombinaci s kabelem s objímkou 5m. Těmito žárovkami můžeme svítit na rostlinu z několika rohů místnosti, což tříhlavá lampa nenabízí.

led fullspectrum kabel8m

Pro náročné zákazníky, kteří se nechtějí výrazně starat o svou rostlinu, ale potřebují aby bylo o rostlinu kvalitně postaráno, je tu LedMeGrow Inteligentní květináč. Ten je určený pro pěstování mnoha rostlin. Disponuje spektrální led lampou s časovačem a indikátorem vody, který upozorňuje na její nedostatek. Pěstiteli tedy stačí jen jednou za pár dní dolít vodu, či případně přenastavit úhel svícení, všechno ostatní udělá květináč za něj.

Bez názvu

Pro pokročilé pěstitele, nebo pro ty co pěstují větší množství tu jsou:

Led reflektory - v našem sortimentu najdete dva druhy reflektorů, nejsilnějšími zástupci jsou Led grow reflector 100WLed grow leflektor 150 W. Z nabízených reflektorů si určitě každý zvolí svojí nejideálnější variantu nebo kombinaci světel.

 reflektor 100W reflektro150W

Lineární svítidla -Vhodné pro rovnoměrné nasvícení rostliny, nebo většího množství rostlin.

 secret jardin

UFO - tyto světla poskytují disponují výkonem 150 W a vestavěným ventilátorem pro aktivní chlazení, jedná se o velmi kvalitní výrobek. 

ufo led svetlojpg

Led Panely - Jsme prodejci prémiových značek MARS HYDRO, UNIT FARM a Greenception, tyto profesionální světla dosahují těch nejlepších výsledků v pěstování. V našem sortimentu se také nachází naše panely LedMeGrow.cz.

 greenception (1)             lmg

 mars-hydro-reflektor-192-svitidlo-pro-pestovani-rostlin (2)    unit-farm-ufo-160-cree-osram

Pokud si nevíte rady, nebo váháte jaké světlo si vybrat, neváhejte nám napsat na email: ledmegrow@gmail.com. Rádi Vám poradíme :)