Profesionální instalace LED osvětlení do skleníků a pěstebních hal

Profesionální indoor pěstování rostlin je specifickou oblastí, která vyžaduje vynikající pěstitelské zázemí a nadstandardní péči. K tomu patří dostatečně intenzivní a kvalitní osvětlení, které podporuje růst plodin. Ledmegrow.cz spojilo síly s montážní a elektrikářskou firmou SEPOcomany s.r.o., čímž zaručují svým zákazníkům nejen návrh ale také montáž celého systému LED osvětlení. Aktuálně od roku 2020 děláme výpočet projektu a kompletní instalaci LED osvětlení do skleníků a pěstebních hal. Dnes populární microgreens farmy si u nás přijdou také na své, pro tento obor navrhujeme vhodné osvětlení včetně automatizace. 

Ledmegrow.cz se řadí mezi tuzemskou elitu v oblasti osvětlení rostlin. Své produkty se snažíme neustále vyvíjet a inovovat tak, aby svou úlohu, pro kterou jsou určeny, plnily co možná nejlepším způsobem. Nejinak je tomu v případě osvětlení, které je určeno pro osvětlování komerčních skleníků a dalších míst, která slouží pro pěstování ovoce, zeleniny, okrasných rostlin a další zeleně.

Osvětlení, které nezatíží Vaší peněženku

Aby naše nabídka produktů pokryla potřeby skutečně všech zákazníků, poskytujeme naším klientům pestrou škálu možností osvětlení ušitou na míru Vašim rostlinám.

LED svítidla jsou konstruována tak, abychom pomohli urychlit růst zeleniny, ovoce, květin a dalších plodin, které vyžadují dostatek světla. Na mnoho míst navrhujeme stmívatelná světla pro simulaci dne. To vše dohromady zajišťuje potřebné podmínky, které obor zahradnictví vyžaduje. Svým majitelům poskytují naše světla pro pěstování nejen efektivní osvětlení, ale také dostatečnou kontrolu nad tím, jaké klima se v daném okamžiku uvnitř skleníku nachází. Svítidla mají totiž pouze minimální tepelné ztráty.

Využívání LED osvětlení pro růst rostlin při pěstování skleníkových plodin se v poslední době stává na zemědělském trhu moderním trendem. Díky naším produktům nyní můžete dosáhnout ještě efektivnějšího řešení při pěstování plodin i vy!

Všechny dotazy a poptávky zasílejte na email:

ledmegrow@gmail.com
Všem zákazníkům odpovídáme do 24h.

LED-grow-lights-improve-agricultural-output   1476761620_95227