Zavlažovací systém do skleníku

Kód: 4310
Neohodnoceno
Značka: LEDMEGROW
690 Kč –42 %
zavlaha do skleniku
690 Kč –42 % 399 Kč
Skladem (76 ks)
Můžeme doručit do:
19.1.2021

Čas na zalévání záhonu ? Nalijte si šálek kávy, pomalu otočte kohoutkem, sedněte si do pohodlného křesla a vychutnejte si 20 minut dopadajících kapek na listy Vašich rostlin. Usnadnění závlahy ve sklenících a foliovnících nebylo nikdy dostupnější. Tento zavlažovací systém je připraven pro středně velké skleníky (do 10 metrů délky).

Součástí balení je 8 metrů hadice, 5 rozstřikovacích trysek, připojovací konektor a ukončovací kus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zavlažovací systém pro skleníky a foliovníky s jednoduchou instalací. Balení obsahuje veškeré součástky pro správné zapojení závlahy. 8 metrů pevné hadice Vám dovolí zavlažovat skleník o rozměru až 10 metrů. Pokud máte menší skleník, můžete za pomocí této sady zavlažovat obě osázené strany skleníku a máte po starostech.

Tato kapilární závlaha zvlhčuje rovnoměrně záhon mikroskopickými kapkami, což je nejefektivnější a nejpřirozenější způsob zalévání zeleně. Velikost kapek můžete samozřejmě ovlivnit utažením samotné trysky. Pokud chcete zalévat formou vlhkosti, tak utáhněte trysku a nechte rostliny pouze mlžit. Jestli-že potřebujete simulovat silný déšť tak trysku povolte a nechte na listy dopadat velké kapky. Jednou systém nastavíte a pak už se o nic nestaráte.   kapilarni zavlaha na zahradu
tryska pro rozptyl závlahy   Upevnění trysek se provádí velmi jednoduchým úkonem. Hadici pouze v místě, kam chcete umístit trysku přeříznete. Mezi tyto rozstřižené konce vložíte trysku. Nastavíte směr, kterým bude tryska kropit a utáhnete plastovým závitem ať těsní. Takto budete pokračovat po celé délce hadice. Žádné další nástroje k tomu nejsou potřeba.
Hadice je vyrobena z odolné gumy(PVC), avšak lze s ní provádět snadnou manipulaci. Přestřihnutí zvládnete i běžnými nůžkami. Zároveň je opatřena certifikátem o bezproblémovém použití do teploty -20°C. Vnější průměr je 11mm a vnitřní průměr 8mm. Předchozí údaje nám říkají, že tloušťka stěny trubice je 1,5mm.    hadice 8-11 pro závlahu do skleníku

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatická závlaha
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: