Ventilátor VENTS TT PRO 250
Ventilátor Vents TT PRO 250 plnohodnotně splňuje nároky na vysoký tlak a přesto nízkou hlučnost. Díky svým technickým parametrům je určen pro odsávání v potrubních rozvodech do 45 metrů. Tento potrubní ventilátor je kompatibilní s veškerým kulatým potrubím o průměru 250 mm v naší nabídce.







Ventilátor VENTS TT PRO 250
Ventilátor Vents TT PRO 250 plnohodnotně splňuje nároky na vysoký tlak a přesto nízkou hlučnost. Ventilátor najde své uplatnění v prostorech s vysokou vlhkostí, jako jsou WC, kuchyně, kanceláře, skleníky, pěstírny apod. Díky svým technickým parametrům je určen pro odsávání v potrubních rozvodech do 45 metrů. Tento potrubní ventilátor je kompatibilní s veškerým kulatým potrubím o průměru 250 mm v naší nabídce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Potrubní ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 Roky |
| EAN: | 4824032089866 |
| Výkon [W]: | 125/177 |
| Průměr: | 250 mm |
| Krytí: | IPX4 |
| Vstupní napětí: | 230 V |
| Životnost: | 40 000 h |
| Průtok [m3/h]: | 1110/1400 |
| Hmotnost: | 7,80 kg |
| Tlak [Mpa]: | 355/500 Pa |
| Hlučnost: | 44/51 dB |
Vents je renomovaná společnost s více než 25 lety zkušeností v oblasti výroby ventilačního vybavení, která nabízí vysoce kvalitní a spolehlivá řešení pro různé ventilační potřeby. Jejich výrobky, včetně axiálních ventilátorů TT, se vyznačují špičkovými technologiemi, jako jsou kuličková ložiska, která prodlužují životnost ventilátorů o desítky tisíc hodin.
Tyto ventilátory splňují náročné požadavky na vysoký tlak a nízkou hlučnost, což je ideální pro pěstitele, kteří potřebují efektivní a tiché ventilace. Ventilátory Vents jsou navrženy tak, aby byly snadno udržovatelné a zvládaly i prostředí s vyšší vlhkostí, což je pro některé pěstitele klíčové. Vents stále vyvíjí své produkty a zaměřuje se na energetickou účinnost, což potvrzují certifikáty a úspěšné projekty po celém světě.
