Secret Jardin Hydro Shoot 40 x 40 x 120
Pěstební stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionální pěstební stan vyrobený z nejlépe odrazivého materiálu 210D Mylar strong fabric, která má navíc antidetekční vlastnosti. Hliníková konstrukce je snadno sestavitelná a dostatečně bytelná díky 16 mm oceli. Postavení stanu je časově nenáročně, potrvá Vám přibližně 15 minut.







Kvalitní pěstební stan, vyrobený z Unikátního materiálu 210D Mylar strong fabric . Zipy stanu jsou 8 mm silné, tudíž velmi odolné. Growbox má odnímatelný zásobník na vodu.
| Rozměr stanu | 40 x 40 x 120 cm |
| Pěstební plocha | 0.16 m2 |
| Objem stanu | 0.19 m3 |
| Podložka | WT40 |
| Materiál povrchu | 210D Mylar strong fabric |
| Okna | 1x 30 x 20 cm |
| Napojení | 1x 150 mm se stahovací ponožkou |
| Konstrukce | materiál - ocel O tyče 16 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malé pěstební stany do 1 m² |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5425030262061 |
| Šířka: | 40 |
| Výška: | 120 |
| Hloubka: | 40 |
| Plocha [m2]: | 0.2 |
| Dle fáze: | Klíčení a sazenice |
| Odrazivá fólie: | Stříbrná |
| Doporučené LED osvětlení: | Do 100 W |
| Počet dospělých rostlin: | 0.8 |
| Půdorys: | Čtverec |
Secret Jardin je francouzská značka, která se snaží pěstitelům nabídnout produkty, které splní veškeré jejich požadavky. Za tímto účelem vytvořila bohatě předvybavené pěstební stany, aby zákazníkům poskytla maximální komfort, ale především perfektní výsledky při pěstování. Pěstební stany Secret Jardin poskytují vašim rostlinám moderní prostředí, které je promyšlené do posledního detailu. Jsou vytvořeny tak, aby se vaše bylinky mohly těšit z optimálních klimatických i světlených podmínek. Kromě pěstebních stanů zahrnuje jejich sortiment i další vybavení pro snadnější a efektivnější pěstování.
Výhody značky Secret Jardin:
- Kompaktnost
- Dlouhá životnost
- Kompatibilní se všemi způsoby indoor pěstování (květináče, kokos, hlína)
- Kompatibilní s většinou zavlažovacích systémů
Stanů od značky Secret Jardin je skutečně mnoho. Každý z nich nabízí něco jiného a jsou konfigurované tak, aby jeho budoucímu majiteli nabídli vše, co potřebuje. Rozdělené jsou do několika modelových řad (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room a Dark Propagator).
Související produkty
Combi potrubí je plně flexibilní a schopné zvládnout vysoké tlaky a teploty až 140 stupňů Celsia.
Závěsný GROW LED panel osazený plnospektrálním COB čipem o výkonu 2x 50W. Největší spektrální výchylky má v...
LED Grow Panel Samsung LM301H EVO 120W nabízí plnospektrální osvětlení pro všechny fáze pěstování – od...
Vysoce kvalitní LED grow panel kombinující modré,červené, ultrafialové a infračervené diody, které dávají...
Reflektor s celkovým výkonem 50W Vás překvapí v mnoha směrech. Když spustíte světelný tok z tohoto svítidla...
Systém Galaxy UVFR LED je vysoce výkonné řešení pro kompletní světelné cykly v komerčním pěstování, schopné...
Optimalizujte svoje pěstování s LED Grow SAMSUNG panelem 320W, ideálním pro pěstování plodové zeleniny a...
Reflektor s celkovým výkonem 50W posune růst vašich rostlin na novou úroveň. Díky plnospektrálním LED...
LED Grow Panel Samsung LM301H EVO 240W nabízí plnospektrální osvětlení pro všechny fáze pěstování – od...
Vysoce kvalitní LED grow panel kombinující modré,červené, ultrafialové a infračervené diody,...
HortiLMG 175 LED 85W Quantum board je dokonalým světelným řešením pro dosvětlení, předpěstování nebo...
Závěsný GROW LED panel osazený plnospektrálním COB čipem o výkonu 50W. Největší spektrální výchylky má v...
Optimalizujte svoje pěstování s LED Grow SAMSUNG panelem 240W, ideálním pro pěstování plodové zeleniny a...
Podobné produkty
GorillaBox Tent 80x80x160 cm pěstební stan.
BudBox PRO Intermediate je pěstební stan, který Vás nezklame ať už jste neziskový nadšenec do pěstování...
BudBox PRO Intermediate je pěstební stan, který Vás nezklame ať už jste neziskový nadšenec do pěstování...
Stan Garden High ProBox EcoPro Tent 60, 60x60x140 cm.
Mammoth LITE+ cenově dostupné a kvalitní stany s vnitřní odrazovou vrstvou Mylar 170 D Silver. 100%...
BudBox PRO Intermediate je pěstební stan, který Vás nezklame ať už jste neziskový nadšenec do pěstování...
Velmi malý stan pro pěstování rostlin DiamondBox Silver SL40 se stříbrnou mylarovou fólií uvnitř. Silné...
Diamantový box Silver SL70 o rozměrech 70x70x2000 cm. Stříbrná reflexní fólie Mylar uvnitř. V zavřeném...
PURE TENT stany nabízejí nekompromisní poměr ceny a kvality. S využitím kvalitního materiálu MYLAR D400...
Malý pěstební stan Urbanbox s rozměry 60x60x160 cm je vhodný pro indoor pěstování pod osvětlením s nižším...
GorillaBox Tent 60x60x140 cm pěstební stan.
Growbox Garden High ProBox EcoPro Tent 80 (80x80x160 cm) je ideální volbou pro domácí pěstitele, kteří...
Malý pěstební stan s tkaninou Mylar 600D, 16mm kovovými tyčemi s práškovým nástřikem a plastovými rohy má...
Pěstební stan Budbox Lite je vhodný hlavně pro začínající indoor pěstitele. Stabilní a spolehlivý stan je...
Stan pro pěstování rostlin Diamond Box Silver SL90 o rozměrech 90x90x200 cm. Stříbrná reflexní fólie Mylar...
