Secret Jardin Dark Street (90x90x178 cm) rev. 4.0
Secret Jardin Dark Street je Profesionální pěstební stan vyrobený z nejlépe odrazivého materiálu Mylar 210D, která má navíc antidetekční vlastnosti. Vnější strany stanu jsou z pevné tkaniny PE600 Owford a hliníková konstrukce je snadno sestavitelná a dostatečně bytelná (16mm).







Jedná se o velmi pěkně řešený pěstební stan s ocelovou konstrukcí s průměrem trubky 16 mm. Vnitřní strany jsou tvořeny z kvalitního materiálu Mylar 210D, který disponuje odrazivostí až 95%.
| Rozměr stanu | 90 x 90 x 178 cm |
| Pěstební plocha | 0.81 m2 |
| Objem stanu | 1.44 m3 |
| Materiál povrchu | Mylar (210D) |
| Podpůrná síť -WebIT | 90 x 90 cm |
| Dveře (vchod) | 1x přední |
| Napojení | 1x přítah O 125 mm 1x odtah O 125 mm 1x kabely O 75 mm |
| Konstrukce | materiál - ocel O tyče 16 mm |
| Příslušenství | 1x pár StrapIT - pásy k uchycení koncového filtru 1x pár HookIT - háčky k pověšení osvětlení 15x CableIT - úchyty pro kabely a sítě 1x PocketIT - speciální kapsa na pověšení drobných věcí 2x držák blesku a filtru (nostnost 10 kg) Space booster - výztuha stanu Zásobník na vodu |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malé pěstební stany do 1 m² |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5425030264775 |
| Šířka: | 90 |
| Výška: | 178 |
| Hloubka: | 90 |
| Plocha [m2]: | 0.8 |
| Dle fáze: | Klíčení a sazenice, Pro celý pěstební cyklus |
| Odrazivá fólie: | Stříbrná |
| Doporučené LED osvětlení: | 200 W |
| Počet dospělých rostlin: | 3.2 |
| Půdorys: | Čtverec |
Secret Jardin je francouzská značka, která se snaží pěstitelům nabídnout produkty, které splní veškeré jejich požadavky. Za tímto účelem vytvořila bohatě předvybavené pěstební stany, aby zákazníkům poskytla maximální komfort, ale především perfektní výsledky při pěstování. Pěstební stany Secret Jardin poskytují vašim rostlinám moderní prostředí, které je promyšlené do posledního detailu. Jsou vytvořeny tak, aby se vaše bylinky mohly těšit z optimálních klimatických i světlených podmínek. Kromě pěstebních stanů zahrnuje jejich sortiment i další vybavení pro snadnější a efektivnější pěstování.
Výhody značky Secret Jardin:
- Kompaktnost
- Dlouhá životnost
- Kompatibilní se všemi způsoby indoor pěstování (květináče, kokos, hlína)
- Kompatibilní s většinou zavlažovacích systémů
Stanů od značky Secret Jardin je skutečně mnoho. Každý z nich nabízí něco jiného a jsou konfigurované tak, aby jeho budoucímu majiteli nabídli vše, co potřebuje. Rozdělené jsou do několika modelových řad (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room a Dark Propagator).
Související produkty
Combi potrubí je plně flexibilní a schopné zvládnout vysoké tlaky a teploty až 140 stupňů Celsia.
Závěsný GROW LED panel osazený plnospektrálním COB čipem o výkonu 2x 50W. Největší spektrální výchylky má v...
Optimalizujte svoje pěstování s LED Grow SAMSUNG panelem 320W, ideálním pro pěstování plodové zeleniny a...
HortiLMG 175 LED 85W Quantum board je dokonalým světelným řešením pro dosvětlení, předpěstování nebo...
Vysoce kvalitní LED grow panel kombinující modré,červené, ultrafialové a infračervené diody, které dávají...
Závěsný GROW LED panel osazený plnospektrálním COB čipem o výkonu 50W. Největší spektrální výchylky má v...
Vysoce kvalitní LED grow panel kombinující modré,červené, ultrafialové a infračervené diody,...
Optimalizujte svoje pěstování s LED Grow SAMSUNG panelem 240W, ideálním pro pěstování plodové zeleniny a...
Reflektor s celkovým výkonem 50W posune růst vašich rostlin na novou úroveň. Díky plnospektrálním LED...
Reflektor s celkovým výkonem 50W Vás překvapí v mnoha směrech. Když spustíte světelný tok z tohoto svítidla...
Systém Galaxy UVFR LED je vysoce výkonné řešení pro kompletní světelné cykly v komerčním pěstování, schopné...
Podobné produkty
Firma Mammoth je holandská firma, která patří mezi průkopníky v oboru mobilních klimatických místností a...
Malý stan Budbox Lite je vhodný hlavně pro výsadbu a klonování. Stabilní a spolehlivý stan je vybaven...
BudBox PRO Intermediate je pěstební stan, který Vás nezklame ať už jste neziskový nadšenec do pěstování...
Firma Mammoth je holandská firma, která patří mezi průkopníky v oboru mobilních klimatických místností a...
Stan pro pěstování rostlin Diamond Box Silver SL80 o rozměrech 80x80x180 cm. Stříbrná reflexní fólie Mylar...
Stan pro pěstování rostlin Diamond Box Silver SL90 o rozměrech 90x90x200 cm. Stříbrná reflexní fólie Mylar...
Pěstební stan Budbox Lite je vhodný hlavně pro začínající indoor pěstitele. Stabilní a spolehlivý stan je...
Mammoth LITE+ cenově dostupné a kvalitní stany s vnitřní odrazovou vrstvou Mylar 170 D Silver. 100%...
BudBox PRO Intermediate je pěstební stan, který Vás nezklame ať už jste neziskový nadšenec do pěstování...
PURE TENT stany nabízejí nekompromisní poměr ceny a kvality. S využitím kvalitního materiálu MYLAR D400...
Spolehlivý growbox na bezpečné indoor pěstování. Trafika Growtent se stříbrnou odrazivou fólií.
BudBox PRO Intermediate je pěstební stan, který Vás nezklame ať už jste neziskový nadšenec do pěstování...
GorillaBox Tent 60x60x140 cm pěstební stan.
Široký Urbanbox o rozměrech 120x60x180 cm je vhodný pro indoor pěstování pod osvětlením s příkonem cca...
Malý pěstební stan s tkaninou Mylar 600D, 16mm kovovými tyčemi s práškovým nástřikem a plastovými rohy má...
Mammoth PRO je TOP produktová řada pro profesionální pěstitele. Mylar 600D, tyče 22 mm.
