Prima Klima ECO filter K2600 100mm, 360 m3/h
Prima Klima ECO filter K2600-100 je kompaktní uhlíkový filtr s přírubou 100 mm a maximálním průtokem 360 m³/h, ideální pro menší ventilační systémy. Používá 1,2 kg vysoce aktivního uhlí CTC75 s tloušťkou vrstvy 3 cm pro spolehlivou likvidaci pachů při skvělém poměru cena/výkon. Součástí je předfiltr K2700 a pevná kovová konstrukce pro dlouhou životnost a bezpečné připojení.
Technické údaje:
- Příruba: 100 mm
- Délka: 250 mm (bez příruby)
- Průměr: 180 mm
- Maximální průtok: 360 m³/h
- Optimální průtok: 240 m³/h
- Předfiltr: K2700
- Hmotnost: 2,2 kg
- Aktivní uhlí: 1,2 kg
Vlastnosti:
- Vysoká odolnost a dlouhá životnost
- Efektivní pohlcování pachů a částic
- 3cm vrstva vysoce aktivního uhlí pro maximální účinnost
- Optimální doba kontaktu vzduchu s uhlíkem
- Možnost doplnění uhlí (refill)
- Kvalitní kovové díly pro pevnost a stabilitu
- Předfiltr proti prachu pro delší životnost filtru
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pachové filtry Prima Klima ECO |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594171430039 |
| Průtok [m3/h]: | 360 |
| Příruba / průměr [mm]: | 100 |
Související produkty
Pytel s aktivním uhlím pro filtry CAN
Spojka vnitřní 100 mm. Kovová spojka pro kruhové potrubí.
Ventilátor do potrubí TT 100 o průměru 100 mm s kuličkovými ložisky.Kuličková ložiska Vám prodlouží...
Stahovací pásky poskytují jednoduché a spolehlivé řešení pro upevnění trubek o velikosti 100–150 mm. Díky...
Podobné produkty
Prima Klima ECO filtr K2606, 250 mm, 1300 m³/h je výkonný uhlíkový filtr s přírubou 250 mm a maximálním...
Prima Klima filtr ECO K2603, 150 mm, 900 m³/h je vysoce účinný uhlíkový filtr s přírubou 150 mm a průtokem...
Prima Klima filtr ECO K2602, 160 mm, 620 m³/h je kompaktní uhlíkový filtr s přírubou 160 mm a průtokem až...
Prima Klima ECO filter K2600-125 (125 mm, 360 m³/h) je kompaktní uhlíkový filtr z řady Eco Line s výborným...
Prima Klima filtr ECO K2603, 160 mm, 900 m³/h je výkonný uhlíkový filtr s přírubou 160 mm a průtokem až 900...
Prima Klima filtr ECO K2600 FLAT, 100 mm, 250 m³/h je kompaktní uhlíkový filtr s přírubou 100 mm a průtokem...
Prima Klima filtr ECO K2602, 150 mm, 620 m³/h je kompaktní uhlíkový filtr s přírubou 150 mm a průtokem až...