Použité zboží

Občas se v našem sortimentu objeví i "použité" zboží. Takové zboží je vždy opatřeno produktovým štítkem "POUŽITÉ". Toto zboží je vždy s extrémní slevou, proto je již do několika dnů prodané. Takové zboží není nijak porouchané a nemá vliv na funkčnost. Samotný vzhled svítidla může být narušen. Může se jednat o škrábnutý lak, nebo o vzhledovou vadu, která vznikla po čase používání. Nemusí obsahovat originální obal, nebo obal může vypadat použitě. K takovým produktům se snažíme vždy ihned dávat reálné fotografie produktu, aby zákazník věděl co přesně kupuje. Stejně tak v popisu zjistíte přesné údaje o takovém produktu, snažíme se ať víte co kupujete!

Sleva u použitého zboží se pohybuje od 15% do 65% dle míry použití. Navíc vám k takovému světlu dáme roční záruku. Pokud máte zájem se pravidelně dozvědět o takto zlevněném (použitém) zboží, tak se nezapomeňte registrovat a přihlásit se k odběru novinek.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení