Mammoth Lite+ 80 (80x80x160cm)
Mammoth LITE growboxy jsou cenově nejdostupnější stany od této je holandské firmy, která patří mezi průkopníky v oboru mobilních klimatických místností. I přes nízkou cenu se jedná o kvalitní stan s vnitřní odrazovou vrstvou z materiálu 170D Mylar Silver s 95% odrazivostí světla. Ideální stan pro začátky v indoor pěstování.







Mammoth LITE stany jsou nejdostupnější alternativou od této holandské firmy. Stan je celý světlotěsný a materiál 170D Mylar Silver odráží světlo s 95% úspěšností.
• 100% světlotěsný
• rychlé a jednoduché složení stanu
• nový design se zesíleným rámem z 16 mm silných ocelových trubek a kvalitních rohů
• dostupné v široké řadě velikostí
• široké množství prostupů pro jednoduchou instalaci vnitřního vybavení
| Rozměr stanu | 80 x 80 x 160 cm |
| Pěstební plocha | 0.64 m2 |
| Objem stanu | 1.15 m3 |
| Materiál povrchu | 170D Mylar |
| Dveře (vchod) | 1x přední |
| Okno (ventilace) | 1x 30 x 20 cm |
| Napojení | vrstva - jednoduchá O 76 - kabely O 152 - přítah O 152 - odtah |
| Konstrukce | materiál - ocel tloušťka mat. - 0,4 mm O tyče 16 mm |
| Příslušenství | spojky (materiál PP Copolymer) 2x úchyty 2x Strap - pásy k uchycení koncového filtru |
Jak se staví sen, aneb stavba pěstebního stanu Mammoth
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malé pěstební stany do 1 m² |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5060266944451 |
| Šířka: | 80 |
| Výška: | 160 |
| Hloubka: | 80 |
| Plocha [m2]: | 0.6 |
| Dle fáze: | Pro celý pěstební cyklus |
| Odrazivá fólie: | Stříbrná |
| Doporučené LED osvětlení: | 150 W |
| Počet dospělých rostlin: | 2.4 |
| Půdorys: | Čtverec |
Stavba mammoth PRO boxu
Mammoth Tents - Kvalitní holandská značka, která má co nabídnout
Mammoth Tents je holandská značka známá kvalitními pěstebními stany, které jsou ideální pro indoor pěstování rostlin. Nabízí širokou škálu boxů v různých velikostech (od 0,16 do 4,5 m²), které jsou kompatibilní s květináči i hydroponickými systémy.
Mammoth Tents se dělí na tři řady:
- Mammoth PRO (odolný dvouvrstvý plášť, vyšší odrazivost)
- Mammoth Lite (cenově atraktivní, jednodušší konstrukce)
- Mammoth Classic (střední cesta mezi kvalitou a cenou)
Všechny modely jsou vyrobeny z netoxických materiálů a snadno se instalují, což usnadňuje práci s kabeláží a ventilátory.
Související produkty
Combi potrubí je plně flexibilní a schopné zvládnout vysoké tlaky a teploty až 140 stupňů Celsia.
Závěsný systém i pro velmi těžké předměty v pěstebním boxu nebo jeho okolí. Nejčastěji se používá pro...
Závěsný GROW LED panel osazený plnospektrálním COB čipem o výkonu 2x 50W. Největší spektrální výchylky má v...
HortiLMG 175 LED 85W Quantum board je dokonalým světelným řešením pro dosvětlení, předpěstování nebo...
Závěsný GROW LED panel osazený plnospektrálním COB čipem o výkonu 50W. Největší spektrální výchylky má v...
Systém Galaxy UVFR LED je vysoce výkonné řešení pro kompletní světelné cykly v komerčním pěstování, schopné...
Optimalizujte svoje pěstování s LED Grow SAMSUNG panelem 320W, ideálním pro pěstování plodové zeleniny a...
Vysoce kvalitní LED grow panel kombinující modré,červené, ultrafialové a infračervené diody, které dávají...
Reflektor s celkovým výkonem 50W posune růst vašich rostlin na novou úroveň. Díky plnospektrálním LED...
Reflektor s celkovým výkonem 50W Vás překvapí v mnoha směrech. Když spustíte světelný tok z tohoto svítidla...
Optimalizujte svoje pěstování s LED Grow SAMSUNG panelem 240W, ideálním pro pěstování plodové zeleniny a...
Vysoce kvalitní LED grow panel kombinující modré,červené, ultrafialové a infračervené diody,...
Podobné produkty
Firma Mammoth je holandská firma, která patří mezi průkopníky v oboru mobilních klimatických místností a...
Pěstební stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionální pěstební stan vyrobený z nejlépe...
Pěstební stan HomeBox Ambient potěší hlavně vnitřním materiálem PAR+ se zvýšenou...
Kvalitní pěstební stan HOMEbox HomeLab je vhodný pro hobby pěstitele. Všechny stěny stanu jsou postříbřené...
GorillaBox Tent 80x80x160 cm pěstební stan.
BudBox PRO Intermediate je pěstební stan, který Vás nezklame ať už jste neziskový nadšenec do pěstování...
Široký Urbanbox o rozměrech 120x60x180 cm je vhodný pro indoor pěstování pod osvětlením s příkonem cca...
BudBox PRO Intermediate je pěstební stan, který Vás nezklame ať už jste neziskový nadšenec do pěstování...
Firma Mammoth je holandská firma, která patří mezi průkopníky v oboru mobilních klimatických místností a...
Stan pro pěstování rostlin Diamond Box Silver SL80 o rozměrech 80x80x180 cm. Stříbrná reflexní fólie Mylar...
BudBox PRO Intermediate je pěstební stan, který Vás nezklame ať už jste neziskový nadšenec do pěstování...
Secret Jardin Dark Street je Profesionální pěstební stan vyrobený z nejlépe odrazivého materiálu Mylar...
Pěstební stan Budbox Lite je vhodný hlavně pro začínající indoor pěstitele. Stabilní a spolehlivý stan je...
Diamantový box Silver SL70 o rozměrech 70x70x2000 cm. Stříbrná reflexní fólie Mylar uvnitř. V zavřeném...
Homebox Ambient R120 S, 120x60x180 cm, tradiční kvalita Homebox Ambient v novém rozměru.
