HomeBox Vista Medium (125x65x120 cm)
Pěstební stan HomeBox Vista Medium je vylepšeným nástupcem úspěšného Cloneboxu View. Prostorově ideálně řešený stan především pro ty co chtějí pěstovat v bytě, nebo na pěstování rostlin nemají dostatek prostoru. Největší výhodou growboxu je možnost rozdělení pomocí tří polic.







Pěstební stan HomeBox Vista Medium je vylepšeným nástupcem úspěšného Cloneboxu View.
Prostorově ideálně řešený stan především pro ty co chtějí pěstovat v bytě, nebo na pěstování rostlin nemají dostatek prostoru. Největší výhodou growboxu je možnost rozdělení pomocí tří polic. Konstrukce stanu je velmi pevná, odolná a spojena pevnými plastovými spoji, které jsou z kvalitního polymeru pro maximální životnost. Vnitřní materiál je z postříbřeného materiálu s maximální odrazivostí, který také dobře izoluje teplo.
| Rozměr stanu | 125 x 65 x 120 cm |
| Pěstební plocha | 0.81 m2 |
| Objem stanu | 0.98 m3 |
| Konstrukce | materiál - ocel O tyče 16 mm |
| Napojení | 1x O 200 - přítah a odtah 2x O 100 - přítah a odtah |
| Okna | 2x nahlížecí 2x větrací pasivní |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malé pěstební stany do 1 m² |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4260220921837 |
| Šířka: | 125 |
| Výška: | 120 |
| Hloubka: | 65 |
| Plocha [m2]: | 0.8 |
| Dle fáze: | Klíčení a sazenice |
| Odrazivá fólie: | Bílá |
| Doporučené LED osvětlení: | 200 W |
| Počet dospělých rostlin: | 3.2 |
| Půdorys: | Obdelník |
Homebox® nabízí moderní pěstební stany, které byly neustále vylepšovány od roku 2001. Vynikají inovacemi a kvalitní konstrukcí pro vyšší výnosy a lepší sklizeň.
Výhody:
- PAR+: Optimalizovaná reflexní vrstva pro lepší růst rostlin a nižší teplo.
- OMNIFLOW AIRVENT: Umožňuje aktivní proudění čerstvého vzduchu.
- Vysoká nosnost: Stabilní ocelové tyče s práškovým nástřikem.
- Double bottom: Pevná vodotěsná podlaha a další ochrana.
- Pevné zipy: Zajišťují těsný skleník bez krycích chlopní.
Homebox® pěstební stany jsou stabilní, lehké, odolné proti protržení a nabízejí široké možnosti pro zavěšení osvětlení a větrací systém.
Související produkty
Combi potrubí je plně flexibilní a schopné zvládnout vysoké tlaky a teploty až 140 stupňů Celsia.
Závěsný GROW LED panel osazený plnospektrálním COB čipem o výkonu 2x 50W. Největší spektrální výchylky má v...
Optimalizujte svoje pěstování s LED Grow SAMSUNG panelem 320W, ideálním pro pěstování plodové zeleniny a...
Vysoce kvalitní LED grow panel kombinující modré,červené, ultrafialové a infračervené diody, které dávají...
Reflektor s celkovým výkonem 50W Vás překvapí v mnoha směrech. Když spustíte světelný tok z tohoto svítidla...
Reflektor s celkovým výkonem 50W posune růst vašich rostlin na novou úroveň. Díky plnospektrálním LED...
Optimalizujte svoje pěstování s LED Grow SAMSUNG panelem 240W, ideálním pro pěstování plodové zeleniny a...
HortiLMG 175 LED 85W Quantum board je dokonalým světelným řešením pro dosvětlení, předpěstování nebo...
Vysoce kvalitní LED grow panel kombinující modré,červené, ultrafialové a infračervené diody,...
Systém Galaxy UVFR LED je vysoce výkonné řešení pro kompletní světelné cykly v komerčním pěstování, schopné...
Závěsný GROW LED panel osazený plnospektrálním COB čipem o výkonu 50W. Největší spektrální výchylky má v...
Podobné produkty
GorillaBox Tent 80x80x160 cm pěstební stan.
Firma Mammoth je holandská firma, která patří mezi průkopníky v oboru mobilních klimatických místností a...
Malý pěstební stan s tkaninou Mylar 600D, 16mm kovovými tyčemi s práškovým nástřikem a plastovými rohy má...
Diamantový box Silver SL70 o rozměrech 70x70x2000 cm. Stříbrná reflexní fólie Mylar uvnitř. V zavřeném...
BudBox PRO Intermediate je pěstební stan, který Vás nezklame ať už jste neziskový nadšenec do pěstování...
Stan pro pěstování rostlin Diamond Box Silver SL80 o rozměrech 80x80x180 cm. Stříbrná reflexní fólie Mylar...
Mammoth LITE growboxy jsou cenově nejdostupnější stany od této je holandské firmy, která patří mezi...
Mammoth PRO je TOP produktová řada pro profesionální pěstitele. Mylar 600D, tyče 22 mm.
Pěstební stan HomeBox Ambient potěší hlavně vnitřním materiálem PAR+ se zvýšenou...
Stan pro pěstování rostlin Diamond Box Silver SL90 o rozměrech 90x90x200 cm. Stříbrná reflexní fólie Mylar...
Stan Garden High ProBox EcoPro Tent 60, 60x60x140 cm.
Velmi malý stan pro pěstování rostlin DiamondBox Silver SL40 se stříbrnou mylarovou fólií uvnitř. Silné...
Nová verze stanu Pure Tent Grow Tent 2.0 představuje vzduchotěsný growbox, který poskytuje větší kontrolu...
BudBox PRO Intermediate je pěstební stan, který Vás nezklame ať už jste neziskový nadšenec do pěstování...
Pěstební box Garden High Pro ProBox Basic je určen pro indoor pěstování bylinek a plodin. Stabilní...
Homebox Ambient R120 S, 120x60x180 cm, tradiční kvalita Homebox Ambient v novém rozměru.
