HOMEbox HomeLab 80 (80x80x180 cm)
Kvalitní pěstební stan HOMEbox HomeLab je vhodný pro hobby pěstitele. Všechny stěny stanu jsou postříbřené odrazovým povrchem, který dobře izoluje teplo. Vnější materiál je z vodotěsného černého plátna s velmi pevnými zipy. Stan je velmi lehký, skladný a nepropouští žádné světlo.







Pěstební stany HOMEbox HomeLab byl původně vyroben pro trh v USA, až poté začal prodej také v Evropě.
Konstrukce stanu je velmi pevná, odolná a spojena pevnými plastovými spoji, které jsou z kvalitního polymeru pro maximální životnost. Vnitřní materiál je z postříbřeného materiálu s maximální odrazivostí, který také dobře izoluje teplo. Vnější materiál je z vodotěsného černého plátna s velmi pevnými zipy. Stan je velmi lehký, skladný a nepropouští žádné světlo.
Pěstební box Homebox HomeLab je především pro ty, co ocení jednoduchost a kvalitní výrobek.
| Rozměr stanu | 80 x 80 x 180 cm |
| Pěstební plocha | 0.64 m2 |
| Objem stanu | 1.15 m3 |
| Konstrukce | materiál - ocel O tyče 16 mm |
| Napojení | 3x O 130 - přítah a odtah 2x O 100 - kabely |
| Okna | 2x nahlížecí |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malé pěstební stany do 1 m² |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4260220921899 |
| Šířka: | 80 |
| Výška: | 180 |
| Hloubka: | 80 |
| Plocha [m2]: | 0.6 |
| Dle fáze: | Pro celý pěstební cyklus |
| Odrazivá fólie: | Stříbrná |
| Doporučené LED osvětlení: | 150 W |
| Počet dospělých rostlin: | 2.4 |
| Půdorys: | Čtverec |
Homebox® nabízí moderní pěstební stany, které byly neustále vylepšovány od roku 2001. Vynikají inovacemi a kvalitní konstrukcí pro vyšší výnosy a lepší sklizeň.
Výhody:
- PAR+: Optimalizovaná reflexní vrstva pro lepší růst rostlin a nižší teplo.
- OMNIFLOW AIRVENT: Umožňuje aktivní proudění čerstvého vzduchu.
- Vysoká nosnost: Stabilní ocelové tyče s práškovým nástřikem.
- Double bottom: Pevná vodotěsná podlaha a další ochrana.
- Pevné zipy: Zajišťují těsný skleník bez krycích chlopní.
Homebox® pěstební stany jsou stabilní, lehké, odolné proti protržení a nabízejí široké možnosti pro zavěšení osvětlení a větrací systém.
Související produkty
Combi potrubí je plně flexibilní a schopné zvládnout vysoké tlaky a teploty až 140 stupňů Celsia.
Závěsný GROW LED panel osazený plnospektrálním COB čipem o výkonu 2x 50W. Největší spektrální výchylky má v...
Reflektor s celkovým výkonem 50W posune růst vašich rostlin na novou úroveň. Díky plnospektrálním LED...
Vysoce kvalitní LED grow panel kombinující modré,červené, ultrafialové a infračervené diody,...
HortiLMG 175 LED 85W Quantum board je dokonalým světelným řešením pro dosvětlení, předpěstování nebo...
Reflektor s celkovým výkonem 50W Vás překvapí v mnoha směrech. Když spustíte světelný tok z tohoto svítidla...
Závěsný GROW LED panel osazený plnospektrálním COB čipem o výkonu 50W. Největší spektrální výchylky má v...
Systém Galaxy UVFR LED je vysoce výkonné řešení pro kompletní světelné cykly v komerčním pěstování, schopné...
Optimalizujte svoje pěstování s LED Grow SAMSUNG panelem 320W, ideálním pro pěstování plodové zeleniny a...
Optimalizujte svoje pěstování s LED Grow SAMSUNG panelem 240W, ideálním pro pěstování plodové zeleniny a...
Vysoce kvalitní LED grow panel kombinující modré,červené, ultrafialové a infračervené diody, které dávají...
Podobné produkty
Firma Mammoth je holandská firma, která patří mezi průkopníky v oboru mobilních klimatických místností a...
Mammoth LITE growboxy jsou cenově nejdostupnější stany od této je holandské firmy, která patří mezi...
Firma Mammoth je holandská firma, která patří mezi průkopníky v oboru mobilních klimatických místností a...
Pěstební stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionální pěstební stan vyrobený z nejlépe...
Velmi malý stan pro pěstování rostlin DiamondBox Silver SL40 se stříbrnou mylarovou fólií uvnitř. Silné...
Stan pro pěstování rostlin Diamond Box Silver SL90 o rozměrech 90x90x200 cm. Stříbrná reflexní fólie Mylar...
Malý pěstební stan s tkaninou Mylar 600D, 16mm kovovými tyčemi s práškovým nástřikem a plastovými rohy má...
Pěstební stan Budbox Lite je vhodný hlavně pro začínající indoor pěstitele. Stabilní a spolehlivý stan je...
Diamantový box Silver SL70 o rozměrech 70x70x2000 cm. Stříbrná reflexní fólie Mylar uvnitř. V zavřeném...
Malý pěstební stan Urbanbox s rozměry 60x60x160 cm je vhodný pro indoor pěstování pod osvětlením s nižším...
Pěstební stan HomeBox Ambient potěší hlavně vnitřním materiálem PAR+ se zvýšenou odrazivostí. Speciálně...
Stan Garden High ProBox EcoPro Tent 60, 60x60x140 cm.
GorillaBox Tent 60x60x140 cm pěstební stan.
Secret Jardin Dark Street je Profesionální pěstební stan vyrobený z nejlépe odrazivého materiálu Mylar...
BudBox PRO Intermediate je pěstební stan, který Vás nezklame ať už jste neziskový nadšenec do pěstování...
Malý stan Budbox Lite je vhodný hlavně pro výsadbu a klonování. Stabilní a spolehlivý stan je vybaven...
