Airontek OzoAir 108 digitální ozonér vzduchu
OzoAir 108 je velmi šikovný pomocník, který efektivně obohacuje vzduch zápornými ionty a tím jej činí svěžejším a dýchatelnějším.







Airontek OzoAir 108 digitální ozonér vzduchu
Použití pomáhá proti nemocem dýchacích cest, astmatu, alergiím, nespavosti, nervozitě a často se opakujícím onemocněním, je také dokonalým řešením pro zápach a obnovení okolního prostředí. Díky dezinfekční síle ozonu odstraňuje přístroj ze vzduchu bakterie, viry, houby a pyly. Je vynikajícím pomocníkem zvláště na místech, kde je obtížné větrat.
Použití je velmi jednoduché, po vložení přístroje do zásuvky je připravený k provozu. Otočným regulátorem lze nastavovat intenzitu ionizace.
Výhody:
- Digitální displej
- časovač s automatickým zapnutím
- Neobsahuje žádné chemikálie.
- Pachy nezakrývá, ale spolehlivě je ničí.
- Nabízí zcela tichý provoz.
- Indikace chodu modrou diodou ve středu.
- Velmi malé rozměry a jednoduché použití.
Využití:
Využití najde nejen v domácnostech, ale také na místech, kde chcete eliminovat výskyt jakýchkoli nežádoucích pachů, například zápach z pěstebního boxu. Preventivně se používá také v boji proti plísním.
Doporučujeme jej používat v místnostech menších, než 30m2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ionizátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výkon [W]: | > 3.8 W |
| Vstupní napětí: | 100-240V |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
Airontek je italská společnost zaměřená na výrobu zařízení pro pěstování rostlin, a to jak pro indoor, tak pro outdoor pěstování. Specializuje se především na filtry s aktivním uhlím pro eliminaci zápachu v pěstebních prostorách. Tyto produkty pomáhají zajistit čisté, zdravé a diskrétní prostředí pro pěstitele.
Kromě filtrů nabízí Airontek také širokou škálu dalších produktů pro pěstování, včetně klimatizačních doplňků, jako jsou vlhkoměry, odvlhčovače, a regulátory. Značka se pyšní inovativními řešeními, která jsou vysoce efektivní a odpovídají potřebám moderních pěstitelů.
