Pěstební LED světlo SANlight FLEX20 20W pro růst rostlin

Kód: 894
Neohodnoceno
Značka: SANlight
ZdarmaZdarma
899 pestebni led svetlo sanlight flex20 20w pro rust rostlin
2 459 Kč 2 032,23 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
15.4.2021

Lineární LED pěstební osvětlení s výkonem 20W je vhodné pro malé indoor prostory nebo jako přisvícení do větších growboxů. Díky nižšímu výkonu můžete toto pěstební svítidlo dát mnohem blíže k vrcholu rostliny, proto se tento typ využívá hojně pro pěstování microgreens a předpěstování klonů. Krytí IP68 doplňuje svítidlu vodotěsnost a prachuvzdornost. Ve vyzařovaném světle je obsáhlé široké spektrum od 400nm až do 780nm. Délka samotného LED svítidla je 88cm a šířka 3,5cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maximální flexibilitu i v těch nejmenších prostorách přináší firma SANlight v podobě nové řady FLEX

Efektivní LED osvětlení vhodné pro malé indoor pěstební prostory - klonování, růst, microgreens či přisvětlení spodních vrstev rostliny.

Řada SANlight FLEX je kompaktní a výkonné LED osvětlení pro použití ve vícevrstvých systémech (vertikální pěstování / vertical farm) a pro prosvětlení spodních pater jako doplněk hlavního zdroje světla.

Světelné spektrum řady SANlight FLEX vyvinuté speciálně pro tento způsob použití je mimořádně rozsáhlé a má vyvážený poměr červeného a "far red" spektra. To zrychluje zakořenění řízků a výrazně podporuje růst v první fázi životního cyklu rostliny.

Skvěle dimenzované pasivní chlazení udržuje světlo chladné po celou dobu svícení. V kombinaci s vysokým stupněm ochrany IP68 to umožňuje použití zařízení SANlight FLEX přímo mezi rostlinami, kde není dostatek světla a v prostředí s vysokou vlhkostí. Množství a kvalita vaší sklizně bude v takovém případě výrazně lepší.

Při použití ve vícevrstvých systémech zaručuje varianta FLEX LED široké a homogenní rozložení světla s vyzařovacím úhlem 90°. Kromě toho nízká montážní výška snižuje prostorové nároky.

Aby byla instalace svítidel jednodušší i ve větších pěstebních systémech, může být na jeden napájecí zdroj připojeno několik FLEX svítidel v sérii. Svítidla mohou být připojena přímo k sobě plug&play bez nástrojů. Tuto jednoduchost zapojení ocení především průmyslové skleníky, pěstební haly, microgreens pěstitelé nebo vertikální farmy.

Technická specifikace:

  • Kompaktní osvětlení
  • Flexibilně rozšiřitelné
  • Pasivní chlazení (bezhlučné)

Technický list ke svítidlu najdete zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pevné
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.57 kg
Barva světla: Plnospektrální
Photosynthetic Photon Flux (PPF) LED Modul: 40,7 µmol/s
Spektrum: 400-780 nm
Spotřeba: 19,2 W
Úhel svitu: 90°
Efektivnost modulu: 2,12 µmol/J
Krytí: IP 68
Velikost modulu: 880x35x24mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: