Solární regulátor PWM SY3024H 12-24V/30A
Neohodnoceno
Značka: Malapa
PWM regulátor SY3024H umožňuje nabíjení olověných baterií proudem až 30A a připojení FV panelů s výstupním napětím max. 25V(12V) nebo 50V(24V) do výkonu 360W(12V) nebo 720W(24V). Je vybaven LCD displejem pro nastavení a zobrazení provozních parametrů.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: 66659
Neohodnoceno
Značka: Malapa
solarni regulator pwm sy3024h 12 24v30ausb pro pb baterie rNKT
Novinka Výprodej
24-7 podpora
24/7 podpora
Volejte a pište kdykoliv, jsme Vám plně k dispozici
6000 výdejních míst
6000 výdejních míst
Vice než 6000 výdejních míst pro Česko a Slovensko
doprava zdarma
Doprava zdarma
siroky sortiment
Široký sortiment
Nabízíme více než 3000 produktů a 95% máme skladem
individualni pristup
Individuální přístup
Každému zákazníkovi poskytujeme osobní a lidský přístup
kamenna prodejna
Kamenná prodejna
Máme pevné zázemí a Showroom v České Lípě
overeno zakazniky
Ověřeno zákazníky
Tisíce spokojených zákazníků v Česku i na Slovensku
Solární regulátor PWM SY3024H 12-24V/30A+USB pro Pb baterie
Specifikace:
  • Rozsah jmenovitého napětí baterie pro aktivní nabíjení: 11,5-12,8V (23-25,6V)
  • Pb baterie - VRLA - mód b01
  • Pb baterie -VRLA GEL - mód B02
  • Pb baterie - s tekutým dielektrikem - mód b03
  • Max. výkon FV panelů: 360W - 12V (720W - 24V)
  • Max. vstupní napětí: 25V pro 12V baterii, 50V pro 24V baterii
  • Max. nabíjecí proud: 30A
  • Max.zátěžový proud: 10A
  • USB výstup: 2x 5V/2A
  • Rozměry: 133x70x30mm