Pěstební LED světlo SANlight S2W 62W

Kód: 620
Tip
1 hodnocení
Značka: SANlight
ZdarmaZdarma
sanlight s2w
7 990 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
19.1.2021

SANlight S2W je vysoce efektivní osvětlovací řešení pro menší indoor pěstební projekty. Pro střední a větší pěstební boxy se doporučuje použít více světel, nebo zvolit model SANlight S4W. Abychom zachovali všechny výhody produktu SANlight S4W, ale zároveň umožnili použití těchto benefitů pro menší pěstební prostory, vyvinuli jsme pěstební svítidlo SANlight S2W s délkou 450mm a hmotností 1,3Kg. Produkt kombinuje účinnost osvětlení, perfektní kontrolu osvíceného prostoru a pasivní chlazení. Tyto pozitiva doplňují navrch kompaktní rozměry tohoto modelu S2W.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model S2W umožňuje v menších growboxech dosáhnout maximálních úspor energie (nahradit HPS) a zároveň zvýšit kvalitu i množství Vaší úrody.

Kontrola správné teploty hraje v indoor pěstování významnou roli. Nikdo z nás nechce hlasité větráky po celém pěstebním prostoru. Díky vysoké efektivitě 2.9 µmol/J je většina energie využita pro osvětlení rostliny, namísto toho aby se zvyšovala teplota v growboxu. Malé pěstební prostory jsou tudíž minimálně ohřívány a problém s regulací teploty je dokonale odstraněn.

Použití několika zdrojů světla a překrývající se světelné paprsky minimalizují stíny a maximalizují osvětlené plochy rostlin. Pasivní chlazení umožňuje tiché a bezúdržbové řešení. Světelné spektrum, které je velmi podobné slunečnímu svitu, může být využito pro všechny fáze růstu rostliny. Bonusem je pak teplá bílá barva osvětlení, která umožňuje příjemnou práci v pěstebních prostorách. Díky tomu mohou být rostliny kontrolovány v jejich přirozené barvě a případné napadení škůdci je včas odhaleno.

Technická specifikace  

  • Photosynthetic Photon Flux (PPF) LED Modul: 173µmol/s 
  • Širokopásmové spektrum 
  • Světelná distribuce (obdélníkový tvar) 
  • Spotřeba LED: 62W  
  • Úhel svitu 90° 
  • Efektivnost modulu: 2,9µmol/J 
  • 3-letá záruka 
  • 90% svítivost po 80.000 hodinách provozu (vyšší než obvykle)
  • Pasivní chlazení (bezhlučné) 
  • Krytí: IP40

Tady najdete podrobnější technický list k tomuto světlu.

Kalkulačka úspor pro tento produkt

hod
W

Za rok ušetříte ?.
Cena světel se vám ?.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednořadá svítidla
Záruka: 3 roky
Výkon: 62 W
? PPF: 173 µmol/s
Efektivita: 2,9 µmol/J
Úhel svitu: 90°
Délka: 450 mm
Šířka: 75 mm
Hloubka: 45 mm

Představení produktu SANlight S2W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: