Oblique Flow Exhaust FAN HZ-100P
Potrubní ventilátor s diagonálním prouděním od společnosti HongJun využívá pokročilou technologii diagonálního proudění k maximalizaci objemu odsávaného vzduchu a efektivnímu odstranění výparů a zápachu.







Oblique Flow Exhaust FAN HZ-100P
Potrubní ventilátor s diagonálním prouděním od společnosti Hongjun využívá pokročilou technologii diagonálního proudění k maximalizaci objemu odsávaného vzduchu a efektivnímu odstranění výparů a zápachu.
Tento ventilátor se pyšní silným sacím výkonem, díky čemuž je ideální pro použití v kuchyních, koupelnách, obývacích pokojích a dalších prostorách, kde je potřeba rychlé čištění vzduchu pro vytvoření svěžího a zdravého prostředí. Díky dvěma nastavením rychlosti si můžete přizpůsobit větrání svým specifickým potřebám a zajistit tak efektivní čištění a cirkulaci vzduchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Potrubní ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výkon [W]: | 35 |
| Vstupní napětí: | 220/240 V |
| Průtok [m3/h]: | 220 |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Tlak [Mpa]: | 180 Pa |
| Hlučnost: | 31 Db |
