Kabel s objímkou E27 a vypínačem 1,8m
Kabel s objímkou E27 a vypínačem o délce 1,8 m, je jednoduchý způsob pro zachycení žárovky do jakéhokoli prostoru s přívodem elektřiny.







Díky velké odolnosti můžete použít do objímky žárovku o výkonu až 60 W. |
![]() |
![]() |
Doporučujeme ke všem žárovkám se závitem E27 z našeho sortimentu a to především pro ty, které jsou těžší a husí krk je neunese jako například: |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Objímky, patice a úchyty k LED grow žárovkám |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8574700101580 |
| Typ patice: | E27 |
| Materiál: | Plast |
| Vypínač: | Ano |
| Vstupní napětí: | 230VAC |
| Certifikace: | CCC, CE, CQC, ETL, FCC, RoHS |
| Délka kabelu: | 1,8 m |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| Maximální výkon: | 60 W |
| Vnitřní časovač: | Ne |
Související produkty
Nová generace pěstebních žárovek je tu! SANSI vyrábí nejlepší žárovky pro růst rostlin na dnešním trhu....
Máte problém hlídat pravidelně květiny, nebo rozpoznat jak na tom je rostlina s vlhkostí půdy? Tak je tato...
Bílá lampička s husím krkem a klipem určena pro žárovku E27. Na 170 cm dlouhém kabelu se nachází taktéž...
Agro BONSAI je kapalné hnojivo pro bonsaje, které díky sníženému obsahu dusíku omezuje bujný růst a...
Digitální Thermo-Hygro metr se sondou
Nová generace pěstebních žárovek je tu! SANSI vyrábí nejlepší žárovky pro růst rostlin na dnešním trhu....
Nová generace pěstebních žárovek je tu! SANSI vyrábí nejlepší žárovky pro růst rostlin na dnešním trhu....
Nová generace pěstebních žárovek je tu! SANSI vyrábí nejlepší žárovky pro růst rostlin na dnešním trhu....
Tato dvouramenná žárovka je ideálním řešením pro všechny vaše potřeby při pěstování rostlin v interiéru....
Vyzkoušejte novější generaci pěstebních žárovek od společnosti SANSI. Tyto žárovky jsou na trhu považovány...
Plnospektrální LED pěstební žárovka poskytuje přirozené světlo podobné slunečnímu svitu a podporuje zdravý...
LED žárovka SUNPRO PAR38 - 15W/6400K/E27, která vydává teplé bílé světlo
LED Grow žárovka VIDEX je ideální volbou pro stimulaci růstu a dalšího vývoje rostlin. Je navržena pro...
SANSI LED Grow pěstební set – voděodolné, plnospektrální osvětlení pro pěstování rostlin doma i venku....
Nová generace pěstebních žárovek je tu! SANSI vyrábí nejlepší žárovky pro růst rostlin na dnešním trhu....
LED žárovka SUNPRO PAR38 - 15W/6400K/E27 která vydává studené bílé světlo
Podobné produkty
Inovativní domácí pěstební osvětlení, kde se 2 lineární hlavy starají o celkový výkon 7W. Vyzařování...
Inovativní domácí pěstební lampička, která má oproti ostatním 4 lineární hlavy. Vyzařování plného...
Bílá lampička s husím krkem a klipem určena pro žárovku E27. Na 170 cm dlouhém kabelu se nachází taktéž...
Nová generace pěstebních žárovek je tu! SANSI vyrábí nejlepší žárovky pro růst rostlin na dnešním trhu....
Letos vítáme novou pěstební žárovku s optimalizovaným výkonem 35W , která uspokojí i náročnější zákazníky....
Objímka E27 s husím krkem a vypínačem je jednoduchý způsob jak zapojit žárovku blízko zásuvky. Díky husímu...
Tato lampička s pevným klipem, díky kterému můžete připnout osvětlení téměř kamkoli disponuje zároveň husím...
Rozdvojka klasické patice E27 na 2xE27 je vhodná pro ty, kteří potřebují z jednoho bodu více světla, než...
Keramická objímka E27 uvnitř kovového těla, které je připevněné ke spínacímu klipu. To je flexibilně...


