Kind LED K5 XL750

Kód: 99007
Novinka
Neohodnoceno
Značka: KIND LED
43 055 Kč
Do 7 dnů
Můžeme doručit do:
10.11.2020

Světla řady KIND LED K5 jsou v tuto chvíli pravděpodobně nejprodávanějšími pěstitelskými světly na světě. Použitá technologie, kompletní 12 pásmové barevné spektrum a rozsáhlé možnosti programování těchto světel tak, aby přesně splňovaly měnící se potřeby v každé fázi životního cyklu rostliny. To jsou některé z mnoha důvodů, proč jsou pěstební LED panely KIND LED K5 tak nesmírně populární.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růstová světla KIND LED K5 obsahují perfektní kombinaci 3 a 5 wattových diod, které jsou vybaveny sekundárními optickými čočkami, které dále zesilují výstup PAR a způsobují, že světlo pronikne hlouběji pod listy rostlin. Všechny tři barevné skupiny (červená, bílá, modrá) mohou být nastaveny odděleně, a to tak, aby přesně odpovídalo potřebám rostliny, když se mění roční období a faze životního cyklu. Například ve vegetativní fázi bude rostlina potřebovat hlavně modrou barvu a ve fázi květu bude vyžadovat hodně červené a simulovat slunce.

Intenzita každé ze tří barevných skupin může být jednotlivě nastavena od 0% do 100%. To vám umožní dát rostlinám přesné barevné spektrum, které potřebují v každé fázi. Navíc, pěstební LED panely KIND LED obsahují UV a IR diody, které jsou důležité pro vývoj rostlin v průběhu celého životního cyklu.

KIND LED K5 pěstební panely mají komplexní program pro časování osvětlení, který můžete nastavit vždy tak, aby simuloval přirozený východ a západ slunce. To dělá LED panel tak, že pomalu zvyšuje intenzitu světla na 100% ráno a pomalu snižuje intenzitu světla na úplnou tmu ve večerních hodinách. Dáváte tak svým rostlinám šanci vstávat zlehka a tiše usnout. To způsobí snížení stresu rostlin a tím i zdravější růst a vyšší plodnost ve fázi květu.

Doplňkové parametry

Kategorie: KIND LED
Záruka: 2 roky
Chlazení: Aktivní
Materiál: Kov
Náhrada za výbojku: 750 W
Pokrytí [ m²]: 1.5
Přepínač růst / květ: Ano
Stmívatelnost: Ano
? Výkon: 430 W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: