Kind LED K3 XL300

Kód: 99004
Novinka
Neohodnoceno
Značka: KIND LED
ZdarmaZdarma
KIND XL300 1
19 347 Kč
Do 7 dnů
Můžeme doručit do:
14.12.2020

I když to chvíli trvalo, můžeme nyní v polovině roku 2019 oznámit, že nový model K3 XL 300 se stal skutečností. Přestože starší typ K3 L300 byl již tak skvělým LED světlem, Kind LED posouvá řadu pěstebních panelů K3 ještě dále. Většinu vylepšení ocení zejména vaše rostliny, protože vylepšení se týkají hlavně distribuce světla a kvality světla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzhled panelu KIND LED řady K3 XL

Nejvýraznější rozdíl vzhledu je ve spodní části svítidla. Všechny tři modely mají ve středu obdélník, který neobsahuje LED diody. Nedostatek LED čipů v této oblasti souvisí s potřebou udržovat co nejmenší počet přesvícených míst. V kombinaci s rekalibrovanými sekundárními optickými čočkami, absence LED diod ve středu zajišťuje vyvážené osvětlení povrchu pro všechny rostliny pod tímto panelem, bez výrazných světelných rozdílů. Nestane se tedy, že by byla přímo pod světlem naměřena pětinásobná hodnota, než o pár centimetrů dále.

Inovace světelné distribuce a kvality

Kromě vnějších změn došlo k úpravám v jiných oblastech. LED diody používané v pěstebních LED panelech řady K3 XL jsou nejnovější generací na trhu. Obzvláště UV diody byly vylepšeny, díky čemuž vaše rostlina vyplodí ovoce, které je chutnější než bývalo dříve. Navíc, sofistikovanější 12-pásmové spektrum vytváří výrazně vyšší hustotu květin a odpovídající hojnost plodin.

Shrnutí pěstebního panelu KIND LED K3 XL

Řada K3 XL byla v podstatě vyvinuta pro amatérské a domácí pěstitele. Technologie a kvalita světla však vyhovují všem profesionálním a obchodním požadavkům, které může mít pěstitel na LED světlo pro pěstování rostlin. Nejen z hlediska kvality světla, ale také z hlediska spotřeby energie, životnosti a kvality zpracování výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: KIND LED
Záruka: 2 roky
Chlazení: Aktivní
Materiál: Kov
Náhrada za výbojku: 300 W
Pokrytí [ m²]: 0.7
Přepínač růst / květ: Ne
Stmívatelnost: Ne
? Výkon: 215 W

Představení nové serie KIND LED K3 XL300

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: