Kind LED K3 L300

Kód: 99001
Novinka
Neohodnoceno
Značka: KIND LED
15 300 Kč
Do 7 dnů
Můžeme doručit do:
16.12.2020

Pěstební svítidla KIND LED z řady K3 jsou vybavena 3 wattovými diodami s patentovaným, zesíleným spektrem, které zajišťuje dokonalý růst a květ. Diody v pěstebních světlech KIND LED K3 mají sekundární optické čočky, které zesilují výstup PAR a způsobují, že světlo pronikne hlouběji do houští rostlin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růstová světla KIND LED K3 mají jako jediná kompletní 12-pásmové barevné spektrum, které poskytuje pro všechny rostliny spektrální rovnováhu po celý život. Z tohoto důvodu pěstební světla KIND LED K3 snadno konkurují růstovým světlům HPS a překonají všechna ostatní 3 wattová LED pěstební světla na trhu od menších výrobců.

Na rozdíl od LED panelů z řady KIND LED K5 nelze barvy pěstebních světel K3 nastavit samostatně a nemají vestavěný program pro časování sepnutí a vypnutí. Jinými slovy: Světla pro pěstování K5 jsou kompletně programovatelná a pěstební panely z řady K3 lze pouze vypnout a zapnout. Navzdory inovacím v řadě K5 mají K3 velkou část technologie, která se používá u růstových světel K5 a obsahují také UV a infračervené diody. Barevné spektrum pěstebních světel K3 je pečlivě vyváženo, aby poskytovalo veškeré světlo, které rostliny potřebují v růstu i květu, a aby se dosáhlo maximálního výsledku z potenciálu rostliny.

Doplňkové parametry

Kategorie: KIND LED
Záruka: 2 roky
Chlazení: Aktivní
Materiál: Kov
Náhrada za výbojku: 300 W
Pokrytí [ m²]: 1
Přepínač růst / květ: Ne
Stmívatelnost: Ne
? Výkon: 220 W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: